۲۸ شهریور ۱۳۹۹، ۱۰:۲۳

حجت الاسلام تویسرکانی در گفتگو با مهر:

«ترامپ» آبروی حکام نابخرد در منطقه را برد/ رسوا می‌شوند

«ترامپ» آبروی حکام نابخرد در منطقه را برد/ رسوا می‌شوند

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج گفت: «ترامپ» با تلاش برای آشکار سازی روابط حاکمان کشورهای غربی با رژیم صهیونیستی یک ذره آبرویی هم که این حاکمان نابخرد در جهان اسلام داشتند را برد.

حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اقدامات اخیر دولت‌های امارات متحده عربی و بحرین در عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، گفت: این اقدام به نظر من از الطاف الهی برای جبهه مقاومت و جریان مومن انقلابی است زیرا ماهیت واقعی این حکام را آشکار کرد.

وی افزود: سران برخی کشورهای اسلامی سالهاست که با رژیم غاصب صهیونیستی به سازش رسیده و در پنهان با هم همکاری می‌کردند و منافقانه خودشان را مسلمان و مدافع مردم مظلوم فلسطین معرفی می‌کردند.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: امروز داستان دوستی، محبت و همکاری حاکمان برخی کشورهای عربی به فضل الهی برملا و آشکار شده است که خود بشارت و فرصتی است که برای جریان مقاومت و ملت‌های مسلمان پیش آمده تا دوست و دشمن خود را بهتر از گذشته تشخیص دهد.

حجت الاسلام تویسرکانی یکی از مهمترین راهبردهای پیروزی در جهاد را تشخیص دوست از دشمن دانست و گفت: به نظر من ترامپ با فشار به سران کشورهای اسلامی برای آشکار سازی روابط با رژیم صهیونیستی، به نوعی در حال خدمت به جریان مقاومت است چرا که دشمنان حقیقی و قدیمی مردم مظلوم فلسطین را رسوا می‌کند و این هم لطف خداست. خداوند متعال دشمنان را به دست شیاطین رسوا می‌کند و معمولاً هم شیطان چنین نقشی را دارد که با اغواگری و فریب انسان‌های فاسد آنها را بی آبرو می‌کند.

وی تصریح کرد: ترامپ شیطان صفت با تلاش برای آشکار سازی روابط حاکمان کشورهای غربی با رژیم کودک کش صهیونیستی یک ذره آبرویی هم که این حاکمان نابخرد در جهان اسلام داشتند را هم با آشکارسازی روابط با رژیم صهیونیستی برد و آنها را رسوای عام و خاص کرد.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج در پاسخ به این سوال که آیا اقدام سران امارات متحده عربی و بحرین می‌تواند به رژیم صهیونیستی مشروعیت ببخشد؟ گفت: این اقدام نمی‌تواند به رژیم صهیونیستی مشروعیت ببخشد، اگر چه این رژیم در سازمان ملل به رسمیت شناخته شده است و ارتباط با کشورهای مختلف دارد و متاسفانه سازمان ملل به یک رژیم اشغالگر، کرسی نمایندگی ملت فلسطین را داده است و به همین اعتبار، کشورها با این رژیم منحوس ارتباط دارند.

حجت الاسلام تویسرکانی تصریح کرد: آن چیزی که در این سال‌ها شاهد بودید این بود که ملت‌های مسلمان و عرب در برابر اقدام سازمان ملل مقاومت می‌کردند و تسلیم ارتباط رسمی نمی‌شدند اما ترامپ با برنامه‌های شیطانی خود و با تلاش برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی می‌خواهد این مقاومت را بشکند.

کد خبر 5025528

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha