مهلت ارسال آثار به دوازدهمین جشنواره نشریات دانشجویی تمدید شد

مهلت ارسال آثار به دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی کشور «تیتر ۱۲» تا سه شنبه ۲۸ بهمن‌ماه تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، طبق درخواست مکرر دانشجویان و کارشناسان نشریات دانشجویی مبنی بر فراهم سازی امکان ثبت اثر جدید، تغییر رسته و ویرایش آثار و نشریات در سامانه جشنواره و موافقت شورای سیاستگذاری دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی، فرصت دریافت آثار برای یک بازه ۲۴ ساعته تمدید می‌شود.

با توجه به ترافیک بالای سامانه در دو روز پایانی دریافت آثار و عدم امکان ثبت آثار برخی از دانشجویان شرکت کننده در جشنواره نشریات دانشجویی، از روز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه تا روز سه شنبه ۲۸ بهمن ماه به مدت ۲۴ ساعت امکان ثبت اثر جدید، تغییر رسته و ویرایش آثار ارسالی فراهم خواهد شد.

به‌دلیل حجم بالای آثار ارسالی و ضرورت بررسی آثار توسط کارشناسان دبیرخانه (مرحله غربالگری) تمدید بازه ۲۴ ساعته به بعد از این مرحله موکول شد تا تمامی آثاری که پس از بررسی در وضعیت نقص اثر قرار می‌گیرند نیز امکان ویرایش داشته باشند.

ساعت ۸ صبح روز سه‌شنبه ۲۸ بهمن‌ماه  پرونده دریافت آثار جشنواره تیتر ۱۲ بسته خواهد شد. کارشناسان نشریات تمامی دانشگاه ها باید ۲۴ ساعت پس از اتمام دریافت آثار یعنی تا ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۲۹ بهمن تمامی آثار ارسالی دانشگاه خود را بررسی کنند.

الزامات دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی اعلام شده است.

بر اساس این الزامات فقط مدیر مسئول مجاز به شرکت در بخش نشریات برگزیده و بخش مجازی(صوتی، چند رسانه‌ای و کاغذی الکترونیک ) است. در بخش آثار برگزیده، بخش ویژه و بخش مجازی تنها شخص صاحب اثر مجاز به ارسال آثار است.

آثار و نشریات منتشر شده در بازه زمانی یکم دی ماه ۹۷ تا سی ام دی‌ ماه ۹۹ فقط امکان شرکت در جشنواره تیتر ۱۲ را دارند. شرکت کننده باید حتما در زمان انتشار اثر دانشجو بوده باشد.

دانشجویان باید از ارسال آثار تکراری در یک رسته یا رسته‌های مختلف خودداری کنند. چنانچه یک اثر مشخص (به جز رسته تیتر) دوبار ارسال شده باشد، به تشخیص دبیرخانه تنها در یک رسته تایید و سایر موارد حذف خواهد شد.

دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی با عنوان «تیتر ۱۲» و با شعار «عینیت در خبر، انصاف در تحلیل، آزادی در بیان» به میزبانی وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

کد خبر 5145592

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 5 =