قدرت نمایی اراذل و اوباش در فضای حقیقی و مجازی خط قرمز پلیس است

الشتر- فرمانده انتظامی سلسله گفت: قدرت نمایی اراذل و اوباش در فضای حقیقی و مجازی سلسله خط قرمز پلیس است و در برخورد با این افراد هیچ اغماضی نخواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ عسگر عیسایی امروز یکشنبه در سخنانی در واکنش به پخش کلیپ قدرت نمایی یکی از اراذل و اوباش سابقه دار در سلسله گفت: قدرت نمایی اراذل و اوباش در فضای حقیقی و مجازی سلسله خط قرمز پلیس است.

وی افزود: در هفته اخیر کلیپی از قدرت نمایی یک نفر از اراذل و اوباش در فضای مجازی پخش و منتشر شد که حرکات این اراذل و اوباش با واکنش مردمی، رسانه‌ها و کنشگران اجتماعی مواجه و بروز چنین شیوه و نوع قدرت نمایی را خدشه به امنیت شهرستان دانسته و آن را شایسته امنیت موجود سلسله که یکی از شهرستان‌های امن کشور است ندانسته و از فرمانده انتظامی شهرستان درخواست برخورد و شدت عمل با چنین فردی شدند.

فرمانده انتظامی سلسله خاطرنشان کرد: اراذل و اوباش بدانند که سلسله جایی برای قدرت نمایی اراذل و اوباش نخواهد بود، امنیت مردم خط قرمز ماست و هیچکس حق خدشه‌دار کردن آن را ندارد.

سرهنگ عیسایی تصریح کرد: دستگاه قضائی و انتظامی شهرستان با تمام قدرت در دفاع از امنیت شهروندان حضور قاطع و مقتدر خواهد داشت و به کسانی که دنبال ایجاد رعب و ترس در جامعه هستند، با شدت و قدرت برخورد خواهد کرد.

وی ضمن اشاره به اتفاقات اخیر در سطح شهر افزود: اجازه نخواهیم داد عده‌ای با رفتارهای پرخطر، حس ترس و ناامنی را برای مردم ایجاد کنند.

فرمانده انتظامی سلسله افزود: قدرت نمایی اراذل و اوباش در فضای حقیقی و مجازی خط قرمز پلیس است و در این راستا هیچ اغماضی نخواهیم کرد.

سرهنگ عیسایی یادآور شد: به محض پخش کلیپ در فضای مجازی، تیم ویژه پلیس با رصد موضوع نسبت به شناسایی عامل این گونه قدرت نمایی اقدام و در اسرع وقت دستگیر و تحویل مراجع قضائی خواهد شد.

وی تصریح کرد: قدرت نمایی و ایجاد رعب و وحشت در فضای حقیقی و مجازی جرم بوده و اراذل و اوباش و برهم زنندگان امنیت بدانند که پلیس با اشرافیت اطلاعاتی و مسلط بر شبکه‌های اجتماعی اجازه قدرت نمایی را به آنان نخواهد داد.

کد خبر 5213397

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 4 =