مشکلات یک واحد صنعتی در رفسنجان بعد از ۳ سال رفع شد

رفسنجان - رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به رفع مشکلات یک واحد صنعتی رفسنجان گفت: بر این اساس قفل سه ساله در مسیر تولید گشوده شد.

به گزارش خبرنگار مهر، یدالله موحد عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از گمرک رفسنجان و چند واحد صنعتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فعالان اقتصادی و مدیران واحدهای صنعتی و تولیدی سربازان جبهه اقتصادی هستند و همه باید دست به دست هم داده دهیم تا از این وضعیت عبور کنیم.

موحد با اشاره به تشکیل جلسات ستاد استانی حمایت از اجرای اقتصاد مقاومتی به طور مستمر افزود: هدف از تشکیل این جلسات چاره جویی برای رفع مشکلات اقتصادی است.

وی از اتاق بازرگانی خواست به عنوان پل ارتباطی بین بخش خصوصی و دولتی زمینه رفع مشکلات واحدهای تولیدی و اقتصادی را فراهم کند و افزود: باید بر مبنای گفت و گوی سه جانبه بین مدیران تولید، مدیران حاکمیتی و دستگاه‌های نظارتی مباحث و مشکلات مطرح شده و بر اساس یک رویه واحد نسبت به حل مشکلات اقدام شود.

رئیس کل دادگستری استان کرمان تصریح کرد: در ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بخش زیادی از ۳۷۰ پرونده حمایت قضائی از سرمایه گذاران و بخش تولید با گفتگو و تعامل در جلسات حل می‌شوند.

وی با اشاره به دستور ویژه رئیس قوه قضائیه بر بازدید از انبارهای گمرک، اموال تملیکی و…، تصریح کرد: در این زمینه چند روز پیش در بازدید دادستان کرمان از انبار گمرک بم یک دستگاه سی اسکن پس ۱۰ سال ترخیص شد.

موحد بیان کرد: هم اکنون هم قطعات یک شرکت از انبار گمرک رفسنجان ترخیص شد و بر این اساس زمینه افزایش ۱۲۰ شغل در این مجموعه فراهم می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به رفع مشکلات یکی از واحدهای تولیدی رفسنجان، بیان کرد: با ترخیص این ماشین آلات و فعال شدن آنها در خط تولید یکی از کارخانجات رفسنجان، ظرفیت تولید ۷۰۰ هزار رینگ در سال به ظرفیت فعلی آن افزوده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه با راه اندازی این ماشین آلات ۱۲۰ اشتغال جدید در مجموعه این واحد تولیدی و صنعتی ایجاد می‌شود، افزود: با ان اقدام تعداد کارگران این مجموعه از ۵۳۰ نفر به ۶۵۰ نفر افزایش پیدا می‌کند. ارزش ریالی این ماشین آلات حدود ۱۰ میلیارد تومان است.

کد خبر 5364198

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 7 =