مدیر تولید حلقه واصل تهیه‌کننده و عوامل است/ پیگیری قرارداد تیپ

امیرحسین شریفی معتقد است که مدیران تولید حلقه واصل تهیه‌کننده و عوامل یک پروژه سینمایی هستند.

امیرحسین شریفی تهیه کننده سینما در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه برگزاری انتخابات جدید انجمن مدیران تولید سینمای ایران با اکثریت اعضا می‌تواند اتفاقی خوب و نشانه همبستگی میان این صنف باشد، گفت: امیدوارم تمام انتخاباتی که در خانه سینما برگزار می‌شود، دور از اختلاف و دودستگی باشد تا صنوف بتوانند به صورت یکپارچه به کار خود ادامه دهند.

وی بیان کرد: معتقدم مسئولیت هیات مدیره جدید در این صنف بسیار زیاد است و نباید فراموش کنند که مدیران تولید در سینما موقعیت بسیار حساسی در فیلم و تولید آن دارد چرا که کلیه مسائل مالی و قراردادها در بخش‌های مختلف برعهده مدیران تولید است.

این تهیه کننده سینما توضیح داد: در واقع می‌توان گفت مدیران تولید به نوعی حلقه اتصال تهیه‌کننده به عنوان کارفرما و دیگر عوامل پروژه است به همین دلیل باید هر دو طرف قرارداد را یکسان دیده و بهترین شرایط را برای آنها فراهم کنند. در همین راستا ما به عنوان مدیران تولید در سینمای ایران همچنان معتقد به ایجاد قرارداد تیپ برای سینما هستیم تا دیگر شاهد قراردادهای مختلف و متفاوت در این صنعت نباشیم.

شریفی در پایان گفت: تاکید می‌کنم مدیران تولید محرم تهیه‌کننده و دیگر عوامل یک پروژه هستند و باید حقوق دو طرف قرارداد را رعایت کند. همچنین نباید فراموش کرد که بخشی از ورشکستگی در سینما به دلیل بی تجربگی تهیه کننده و مدیر تولید بوده و باید دقت لازم در این زمینه کرد.

کد خبر 5387021

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 7 =