آخرین مهلت دریافت آثار "نخستین جشنواره ملی عکس ایران" اعلام شد

یک هفته تا پایان مهلت ارسال آثار برای"نخستین جشنواره ملی عکس ایران" زمان باقی است.

به گزارش خبرگزاری مهر،  در حالی که تنها یک هفته به آخرین مهلت دریافت آثار برای شرکت در "نخستین جشنواره ملی عکس ایران" باقی است بیش از 500 قطعه عکس از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره واصل گشته است.

در پی اعلام امور اجرایی جشنواره، نظر به برگزاری جلسه انتخاب و داوری آثار توسط پنج عکاس و کارشناس نامی کشور در زمینه عکاسی طبیعت در روز هجدهم شهریور ماه ، آخرین مهلت دریالفت آثار 12 شهریور ماه خواهد بود و  تمدید نخواهد شد، لذا از علاقه مندان درخواست شده نسبت به ارسال آثار خود عجله کنند.

بر اساس این گزارش فراخوان جشنواره بر روی پایگاه اینترنتی www.cinemajavanan.ir  قراردارد. علاقه مندان می توانند نسبت به دریافت فرم تقاضای شرکت و لیبل پشت عکس از این طریق اقدام و یا به دفاتر شصت گانه انجمن سینمای جوانان ایران در سراسر کشور مراجعه نمایند و آثار خود را به نشانی دبیرخانه جشنواره واقع در : تهران – میدان ونک – خیابان گاندی جنوبی – خیابان نوزدهم – پلاک 20 ارسال نمایند.

 این جشنواره به هر عکس راه یافته به نمایشگاه، مبلغ پانصدهزار ریال به عنوان حق تألیف پرداخت  می‌نماید و به نفرات اول تا پنجم و همچنین برترین استعداد جوان در مجموع هشتاد میلیون ریال جایزه نقدی اهدا خواهد کرد.

نخستین جشنواره ملی عکس ایران توسط "انجمن سینمای جوانان ایران" از 29 آبان تا 5 آذر ماه سال جاری در خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.
کد خبر 1392662

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 2 =