9 پروژه با مشاکت بنیاد برکت در نهاوند اجرا می شود

نهاوند - خبرگزاری مهر: رئیس اداره تعاون، کار، رفاه امور اجتماعی شهرستان نهاوند با بیان اینکه مشارکت مالی بنیاد برکت در طرح های اقتصادی مناطق محروم به توانمندسازی این مناطق و ایجاد شغل برای محرومان کمک می کند، گفت: به همین منظور 9 پروژه اقتصادی و فرهنگی با مشاکت بنیاد برکت در نهاوند احداث می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد جهانیان صبح سه شنبه در جمع اعضا کارگروه اشتغال شهرستان نهاوند در اداره تعاون، کار، رفاه اجتماعی شهرستان نهاوند گفت: 21 طرح اجرایی در سطح شهرستان نهاوند به بنیاد برکت معرفی شده که از این تعداد 9 طرح آن مورد موافقت بنیاد برکت قرار گرفته است.

جهانیان گفت: این بنیاد درصدد است توسعه مدل های توانمندسازی برحسب شرایط فرهنگی و جغرافیایی مناطق مختلف کشور و تقویت فرهنگ همکاری بین مردم و سازمان ها را در طرح های کارآفرینی دنبال کند.

وی با بیان اینکه بنیاد برکت در سال 86 تاسیس شد تا ﺑﺮاي ﺑﻬﺒﻮد و ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪي ﻛﺎرآﻓﺮﻳﻨﻲ اﻓﺮاد، ﮔﺮوه ﻫﺎ و واﺣﺪﻫﺎي ﻛﺴﺐ و ﻛﺎر ﻣﺴﺘﻌﺪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ و ﻓﺎﻗﺪ داﻧﺶ و ﻣﻬﺎرت ﻻزم در ﻣﻨﺎﻃﻖ ﻛﻤﺘﺮ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻳﺎﻓﺘﻪ ﻛﺸﻮر تلاش کند، گفت: این بنیاد در راﺳﺘﺎي ﺗﺤﻘﻖ اﻫﺪاف ﺳﻨﺪ ﭼﺸﻢ اﻧﺪاز ﺟﻤﻬﻮري اﺳﻼﻣﻲ اﻳﺮان پیش می رود تا در تحقق ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ‌ﻫﺎي ﺗﻮﺳﻌﻪ اﻗﺘﺼﺎدي، اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ و رﻫﻨﻤﻮدﻫﺎي رهبر ﻣﻌﻈﻢ انقلاب موثر و مفید ﺑﺎﺷﺪ.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نهاوند عنوان کرد: بنیاد برکت در طرح های زیر یک میلیارد تومان و یا طرح های که توجیه اقتصادی و یا سرمایه گذاری ندارند مشارکت نمی کند.

فرهاد جهانیان ادامه داد: شناسايي يك پروژه ممكن است با در خواست كارآفرين شخصي يا شركت و يا نهاد توليدي متقاضي مشاركت بنياد بركت صورت پذيرد كه بدنبال آن هیئت هـاي كارشناسي از سوي بنياد بركت برای شناسـايي پروژه در قالب برنامه شراكت در تاسيس و راه اندازي و يا طرح توسعه بنگـاه اقتصادي توليدي، فعال می شود.

جهانیان با اشاره به اینکه سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی نهاوند فرصت استفاده و همکاری با بنیاد نهاوند را از دست ندهند، گفت: واحد های صنعتی متقاضی شرکت در این طرح می توانند با مراجعه به اداره کار و رفاه و تعاون درخواست خود را برای مشارکت با بنیاد برکت ارائه داده تا پس از تکمیل مدارک نسبت به معرفی متقاضیان اقدام شود.

 

 

 

کد خبر 2323087

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 3 =