محمودرضا تخشید به سیما برگشت/ پُست تازه‌ای به نام مدیر امور نمایش سیما

محمودرضا تخشید با حکم معاون رییس رسانه ملی در امور سیما، به سمت مدیر کل امور نمایش سیمای جمهوری اسلامی ایران منصوب و مدیریت سیما فیلم و امور نمایش الف ویژه سیما از معصوم‌زادگان و فنائیان گرفته شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این حکم علی‌اصغر پورمحمدی خطاب به محمودرضا تخشید آورده است:

نظر به تعهد، تدین و تجربیات ارزشمند جناب‌عالی در رسانه ملی، به ویژه در تولید آثار مفید، جذاب و اثرگذار نمایشی، به موجب این حکم به سمت «مدیر کل امور نمایش سیمای جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

ساماندهی یکپارچه برنامه‌های نمایشی به لحاظ روند تولید، موضوع، محتوا و ساختار، با هدف ارتقاء سطح کیفی تولیدات و بر اساس اهداف و سیاست های رسانه ملی و مأموریت های شبکه‌ها؛ از مهم‌ترین ضرورت‌های تشکیل اداره کل نمایش سیما است. با توجه به این ضرورت، اهم مأموریت های جناب‌عالی بدین شرح اعلام می‌شود:

1- دریافت ایده‌ها، طرح‌ها و متون نمایشی از شبکه‌ها برای بررسی و تصویب.

2- بازنویسی روند تولید آثار نمایشی از ایده تا پخش.

3- تعیین مدیران گروه‌های فیلم و سریال با هماهنگی مدیران محترم شبکه‌ها.

4- تشکیل شوراهای طرح و برنامه برای بررسی و تصویب متون نمایشی.

5- تشکیل شورای برآورد، بودجه و ارزیابی فنی و تولید، برای آثار نمایشی.

6- نظارت مستمر بر تولید آثار نمایشی از مرحله تصویب تا پایان تولید با هدف انطباق آثار تولیدی با اهداف و سیاست‌های رسانه ملی.

انتظار دارد با توکل به خداوند بزرگ، بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری و استفاده از دانش و تجربیات اهل فن و هنر و همراهی‌ مدیران محترم شبکه‌ها در تولید آثار نمایشی فاخر که دربرگیرند مؤلفه‌های دین، اخلاق، آگاهی و امید و همچنین نشاط‌بخش باشد، اهتمام شایسته‌ای داشته باشید.

به گزارش مهر، پورمحمدی همچنین در این حکم از زحمات و خدمات ارزشمند محمدرضا معصوم‌زادگان در طول تصدی مدیریت سیمافیلم و تاجبخش فنائیان برای مدیریت امور نمایش الف ویژه سیما قدردانی کرده و توفیق ایشان را برای اعتلای فرهنگ غنی اسلام و ایران از خداوند بزرگ مسألت داشته است.

محمود رضا تخشید متولد 1346 و فارغ التحصیل جامعه شناسی از دانشگاه شهید بهشتی در مقطع کارشناسی ارشد است و پیش از این تهیه کننده برنامه‌های گفتگوی خانواده (75 – 73)، مدیر سیمای خانواده، مدیر برنامه‌های نمایشی خانواده، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه تهران (4 سال)، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه (10 سال) و  مدیر دفتر نمایندگی صدا و سیما در چین بوده است.

کد خبر 2450882

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 7 =