سرنوشت دام در انتظار گندم ها/ دولت و مجلس پاسخگوباشند

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دشمن با همان برنامه و توطئه ای که دام را از مرز خارج کرد، در مورد گندم هم ورود کرده است، گفت: دولت و مجلس باید پاسخگو باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید علیرضا عبادی صبح شنبه در دیدار با ائمه جمعه استان اظهار داشت: امروز در شرایط آخرالزمانی و در سطح بین المللی پیداست که جبهه حق و باطل با همه زیر مجموعه های خود دست به گریبان است.

وی با بیان اینکه شاید اسم ها و عناوین، نام کشورها، حزب ها و یا حتی دین و مذهب ها فرق کند اما به صورت کلی دو جبهه وجود دارد، بیان کرد: دیگران نیز با توجه به موضع، سکوت، اخم و یا لبخند خود ناگزیر جزء یکی از این جبهه ها هستند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بنا به ریشه روایات، تفسیر، آیات و گفته های دین شرایط ویژه امروز مایه امیدواری است، عنوان داشت: اما شرایط نیز اختیاری است و خود انسان ها مکلف هستند جایگاه ایمانی خود و اعتلای حق و ابطال باطل را رقم بزنند.

عبادی با تأکید بر اینکه اگر این عزم در اهل ایمان جدی باشد پیروزی نیز جدی است، بیان داشت: سستی و کاهلی در این زمینه نیز گناهی است که بر گردن همه مدعیان حق خواهد افتاد.

ائمه جمعه افسران جنگ بین المللی هستند

وی با بیان اینکه امروز دشمن با همه ابزار از نظر تبلیغاتی، فضاهای حقیقی و مجازی حمله و هجوم سنگینی را رقم زده است، افزود: دشمن کارها را به گونه ای رقم می زنند که خیلی باید تلاش کرد تا مردم را حفظ کرد چراکه همه برنامه های آنها بر مکر و حیله است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به هشدارهای مقام معظم رهبری در مورد مسئله نفوذ، تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها، گفت: وقتی دشمن می خواهد کاری کند به وسیله خودمان این کار را انجام می دهد و این یک خطر است.

عبادی با بیان اینکه امروز بعد از ۱۴۰۰ سال دنیا از نظر ابزار و پیچیدگی خیلی تغییر کرده است، بیان کرد: در دنیای این همه مجهز، جبهه استکبار در تمام هفته مکر و حیله می کند اما نماز جمعه پاسخگوی دشمن است.

وی با اشاره به تلاش های ائمه جمعه برای خنثی سازی مکر و حیله دشمنان، خطاب با ائمه جمعه استان گفت: امروز رهبران و افسران این جنگ بین المللی شما هستید و مردم را شما حفظ می کنید.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه جنگ دشمن همه جانبه بوده و می خواهند همواره ما را ضعیف نگه دارند، همان شیوه ای که هر فرعونی در زمان خود دارد، عنوان داشت: از این رو در کنار انواع جنگ های نظامی، ترورهای داخلی، انواع تروریست ها و محاصره های اقتصادی، انواع مکر و حیله ها را در دستور کار قرار داده است.

عبادی با اشاره به اینکه دشمن با همان برنامه و توطئه ای که دام را از مرز خارج کردند اخیراً در مورد گندم نیز این کار را کرده است، افزود: هرچند امسال افزایش تولید در زمینه گندم داشته ایم اما آمار سیلوها خیلی متفاوت است.

وی با بیان اینکه دشمنان درصدد هستند گندم هایی که به موقع و با تطمیع ازطریق دلال ها خریداری کرده را از مرز خارج کنند، افزود: دولت و مجلس باید پاسخگو باشند در این شرایط چه کاری انجام داده است؟

شرط شکست توطئه های دشمن اقدام با طرح و برنامه است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه شرط شکست این توطئه ها اقدام با طرح و برنامه است، بیان کرد: در حال حاضر این امت به وسیله ائمه اداره می شوند آن هم با دست خالی و حتی ائمه جمعه باید پاسخگوی امور اجرایی نیز باشند.

عبادی همچنین به بی شرمی های دشمن در مسئله برجام اشاره کرد و گفت: چقدر اینها پررو هستند و چقدر عوامل داخلی نیز خودباخته هستند.

وی با طرح این سوال که تا چه حد به دشمن با این سابقه می توان اعتماد کرد و چرا به موقع تصمیم قاطع در برابر آنها گرفته نمی شود؟، بیان کرد: اینها فرصت طلایی نه تنها مردم ایران بلکه جهان بوده که می سوزد و باید جلوی آن گرفته شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: اینها سوال هایی ست که بیش از همه ائمه جمعه سوال دارند و مدیران باید پاسخگو باشند.

عبادی با تأکید بر اینکه امروز پیروزی در گرو جرأت است چراکه زیرپای دشمن با همه ادعاهای خود خالی است، بیان داشت: وضع دشمن بسیار خراب و سست است اما وقتی عده ای حالت انفعالی پیدا می کنند و متاثر از وعده ها و اقتصاد و حرف آنها هستند، دشمن را پررو می کنند

وی با بیان اینکه دشمنان در شرایطی نیستند که عرض اندام کنند چراکه از طرفی توخالی بودن تفکر لیبرالی مردم را قانع نخواهد کرد از طرف دیگر کشورهای دیگر که منافع ملی شان مطرح است ساکت نمی مانند.

کد خبر 4658885

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 9 =