محصول ۱۲ ساله نماینده ولی‌فقیه در لرستان: آغاز و پایان با جوانان!

خرم‌آباد- آخرین جلسه را با مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی‌فقیه برگزار می‌کند، آیت‌الله میرعمادی می‌گوید محصول ۱۲ سال حضورش در لرستان همین است، روایتی از آغاز و پایان با جوانان!

خبرگزاری مهر- گروه استان‌ها: قرارِ جلسه با جوانان را خیلی یک‌باره هماهنگ می‌کنند، آن‌قدر که بعضی از اعضای مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی‌فقیه خودشان را به‌زحمت می‌رسانند.

مجمع مشورتی جوانان لرستان مدتی است که روی بیانیه گام دوم انقلاب متمرکزشده و قرار است برنامه‌هایش را حول این محور امسال نهایی کند، اولش تصور می‌کنیم که برنامه سال ۹۸ تأییدشده و جوانان برای اجرا به خط شده‌اند، اما ماجرا چیز دیگری است.

از همان سلام و احوالپرسی اول آیت‌الله میرعمادی می‌شود فهمید که این «سلام» بوی خداحافظی می‌دهد، جلسه آخرش را با جوانان ترتیب داده تا بر همان اصلی که آغاز کرده است، پایان دهد.

«خدای متعال را شاکرم که امروز شاهد بروز و ظهور استعدادهای جوانی هستیم که قطعاً در آینده منشأ آثار و برکات خواهند بود»... این مطلع سخنان نماینده ولی‌فقیه در لرستان است که از نحوه ادای آن‌هم می‌شود فهمید که قرار است چه اتفاقی بیفتد.

آیت‌الله میرعمادی یکی از فعالیت‌های عظیم و ماندگارش در لرستان را ارتباط‌گیری با جوانان و ایجاد تشکیلات مجمع مشورتی جوانان می‌داند و می‌گوید: رهبر معظم انقلاب و امام(ره) تأکید روی جوانان داشتند و ما هم امید فراوانی به مجمع مشورتی جوانان داشتیم.

وی تربیت و پرورش نسل جوان مؤمن و انقلابی را به‌عنوان یکی از مطالبات مدنظر رهبری یادآوری می‌کند و ادامه می‌دهد: وجود مجموعه عظیمی از جوانان در تشکیلات مجمع مشورتی لرستان ثمره بزرگی است.

آیت‌الله میرعمادی معتقد است که همین نیروی انسانی جوان و انقلابی کارساز خواهد بود و یادآور می‌شود: حلال مشکلات امروز جامعه میدان دادن به جوانان است.

وی جوانان را سبب اقتدار و امنیت و حافظ ارزش‌ها می‌خواند و می‌گوید: گاهی انسان غرق در نعمت است ولی قدر این نعمت را نمی‌داند، وجود جوانان نعمت بزرگی برای ایران امروز است ولی متأسفانه گاهی قدر آن را نمی‌دانیم.

امام‌جمعه خرم‌آباد با یادآوری اینکه مجمع مشورتی جوانان لرستان هم در این مدت سربلند بود و به‌رغم فراز و نشیب‌ها جوانان با صفا و صمیمیت در آن مشغول به کار بودند، ادامه می‌دهد: انتظار داریم این درخت پرثمر حفظ شود و کار خودش را ادامه دهد.

وی فعالیت‌های مجمع مشورتی جوانان را ارزشمند و اثرگذار و هرکدام از اعضای مجمع را نماینده ارزش‌های انقلابی و ایمانی در جامعه می‌داند و یادآور می‌شود که هدف از فعالیت این مجموعه تربیت جوانانی بود که حافظ ارزش‌های انقلاب و نظام و سرباز ولایت باشند و این عملی شد.

آیت‌الله میرعمادی امیدوار است که همچنان کارهای بزرگی توسط مجمع مشورتی جوانان لرستان انجام شود و می‌گوید: هر عزیزی که بعد از ما بیاید با جوانان کار می‌کند و از جوانان حمایت خواهد کرد.

امام‌جمعه خرم‌آباد از کارهای ۱۲ ساله‌اش در استان از توسعه حوزه‌های علمیه و مصلاها و ترویج فرهنگ دینی و ده‌ها خدمت دیگر می‌گوید ولی تهِ همه حرف‌هایش معتقد است که مایه آرامش و محصول ۱۲ سال فعالیتش در لرستان همین جوانان پای‌کار هستند.

صحبت‌هایش که به اینجا می‌رسد برخی از اعضای مجمع سر خطِ کلام را از دستش می‌گیرند و اظهار دل‌تنگی می‌کنند، اما حرف‌های آیت‌الله میرعمادی از آینده امیدوارانه است و می‌گوید که کار تمام نشده و این مسیر ادامه دارد.

برعکس همه مراسم‌های خداحافظی که برای مسئول تودیع‌شده گل و هدیه و لوح می‌برند، این بار آیت‌الله میرعمادی به جوانان هدیه می‌دهد، با تک‌تک بچه‌ها خوش‌وبش می‌کند و عکس یادگاری می‌گیرد...برخلاف مراسم‌های مرسوم اینجا یک مسئول برای گرفتن عکس با جوانان و به یادگار بردن تصاویری از همراهی آن‌ها جلسه تشکیل داده است.

آیت‌الله سید احمد میرعمادی بعد از ۱۲ سال حضور در لرستان حالا همان‌طور که شروع کرده است، تمام می‌کند: آغاز و پایان با جوانان...

کد خبر 4783721

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 7 =