همراهی نکردن با آشوب طلبان از برجستگی های مردم مازندران است

ساری - امام جمعه ساری و نماینده ولی فقیه در مازندران، بصیرت و ولایتمداری و همراهی نکردن با آشوب طلبان را جدیدترین ویژگی و برجستگی مردم استان در وقایع اخیر یاد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدباقر محمدی لائینی پنجشنبه شب در نشست با مسئولان دفاتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان با بیان اینکه حفظ جایگاه نمایندگی ولایت فقیه سخت است گفت: باید مسئولیت خود را درک کنیم زیرا فرصت خوبی را خداوند به ما عطاء کرده است.

وی با عنوان اینکه وظیفه ما در دوران غیبت بسیار سخت است به کار نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها اشاره و اضافه کرد: برای شناسایی برجستگی های مردم استان وتقویت آن کارگروه هایی در حال تشکیل است.

وی افزود: مردم مازندران در آشوب های اخیر برجستگی و شایستگی های خود را خوب نشان داد زیرا بصیرت و ولایت مداری آنان و همراهی نکردن با آشوب طلبان جدیدترین برجستگی های مردم استان است.

حجت الاسلام لائینی با تاکید براینکه جریان های انقلابی در استان را باید شناسایی و تقویت کنیم تصریح کرد: باید درپی تحقق اهداف ترسیم شده باشیم و باید هنر تعامل مدیران مختلف را بدانیم.

امام جمعه ساری با اظهار اینکه برخی مدیران همسو نیستند، نرمش قهرمانانه در این زمینه را مهم دانست و گفت: در دانشگاه باید جریان های انقلابی و مومن را کشف کنیم و برجستگی های دانشگاهیان، دانشجویان و اساتید را بزرگ شماریم.

وی حضور نهاد نمایندگی ولی فقیه را در دانشگاه ها بسیار مفید و لازم دانست و افزود: باید بصیرت های لازم دینی، سیاسی و اجتماعی، آگاهی های اخلاقی، معنوی و عرفانی را در بدنه دانشگاه تزریق کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: اگر زحمات نهاد نمایندگی ولی فقیه نباشد علم دانشگاه به تنهایی غرور آفرین است و دانشجویان باید با میراث عظیم اسلامی آشنا شوند.

وی به مسئولان نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها توصیه کرد تا بی تفاوتی و محافظه کاری را در دانشگاه ها کنار گذارند و شفاف راه اسلام و شهیدان را درپیش گیرند و واقعیت ها را شفاف بیان کنند زیرا محافظه کاری طبق فرمایش مقام معظم رهبری، قتلگاه انقلاب خواهد بود.

امام جمعه ساری با اظهار اینکه باید از موضع گیری مقام معظم رهبری در مسائل اخیر از جمله بنزین درس گیریم گفت: مقام معظم رهبری احساس کردند در این زمینه باید خود را فدا کنند و مردم بابصیرت موضع رهبری را درک کردند و مقابل آشوب طلبان ایستادند.

کد خبر 4789864

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 9 =