جنگ اقتصادی به نیروهایی مانند«سلیمانی» و «حاجی‌زاده» نیاز دارد

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم گفت: اگر تحریم را به عنوان یک جنگ بدانیم، دانشگاه جنگ اقتصادی هم مانند جنگ تحمیلی ۸ ساله افرادی همچون سردار سلیمانی و حاجی زاده را به ما خواهد داد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمدی عراقی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم در دومین کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری با محوریت تروریسم دولتی آمریکا و انتقام سخت که امروز در مجموعه لانه جاسوسی آمریکا برگزار شد، گفت: خداوند متعال به برکت خون شهدا، آزادی و استقلال را به ما اهدا و ماهیت پلید دشمنان را آشکار ساخت.

وی افزود: بدون شک یکی از برکات خون شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی المهندس و همراهانشان افشای چهره واقعی دشمنان است، خون شهید سلیمانی همانند خون سید الشهدا ماهیت پلید شمر زمان را آشکار کرد و چهره تروریسم وحشی آمریکا را آشکار ساخت.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در نماز جمعه تهران، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی به حق روز شهادت سپهبد شهید سلیمانی و همرزمانش و روز موشک باران کردن پایگاه‌های آمریکا را «یوم الله» نامیدند و باید شکرگزار این نعمت‌ها باشیم.

آیت الله عراقی حضور گسترده مردم در نماز جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب در هفته گذشته را با شکوه ترین و گسترده‌ترین نماز جمعه در تاریخ انقلاب دانست و تاکید کرد: حضور گسترده و خیره کننده مردم در نماز جمعه تهران و بصیرت مردم نیز یک یوم الله بود. نعمت خود باوری، استقلال و خود باوری شایسته شکر گزاری است.

وی با اشاره به مجاهدت‌های سردار حاج قاسم سلیمانی، گفت: اگر چه ما فرد و فرمانده بزرگی را از دست دادیم اما خدا نعمت فراوانی در این شهادت قرار داد که از آن جمله می‌توان به وحدت، انسجام، یک پارچگی، خود باوری محور مقاومت و البته آشکار شدن چهره واقعی آمریکا اشاره کرد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم افزود: دشمنان ما را از جنگ می‌ترسانند اما از همین دانشگاه جنگ، افرادی همچون سپهبد شهید سلیمانی را تربیت کرد، این نعمت‌ها را باید بشناسیم، اگر قدر این نعمت‌ها را ندانیم همان گونه که امت صدر اسلام و زمان امام حسین (ع) قدر زمان را ندانسته و شکرگزار این نعمت‌ها نبودند پس افرادی چون معاویه و یزید بر آنها حاکم شدند.

آیت الله محمدی عراقی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دو دهه اخیر درباره حقوق بشر آمریکایی، گفت: ایشان بیش از دو دهه است که بیانات گسترده‌ای درباره حقوق بشر آمریکایی بیان کرده اند که باید به آن توجه کنیم، ایشان جنایات گسترده آمریکا علیه بشریت را بارها بیان کرده اند.

وی افزود: به اعتراف جهانیان قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران موجب تغییر موازنه قدرت و بازدارندگی فعال شده است که پاسخ موشکی ایران به جنایت آمریکا نماد این بازدارندگی و قدرت دفاعی است.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در نماز جمعه تهران که فرمودند باید قوی‌تر شویم، گفت: کشور ما توانمندی‌های فراوانی دارد و تنها نقطه ضعف در حوزه اقتصاد است و اگر ما بر اساس بیانات مقام معظم رهبری به توان داخل و جوانان توجه کنیم و تحریم و فشار اقتصادی را هم به عنوان یک جنگ بدانیم، دانشگاه جنگ اقتصادی هم مانند جنگ تحمیلی ۸ ساله افرادی همچون سردار سلیمانی و حاجی زاده را به ما خواهد داد.

کد خبر 4831429

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 0 =