همراهی وزارت بهداشت با رویداد کرونا روایت

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، بر همراهی این وزارتخانه با رویداد کرونا روایت تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کیانوش جهانپور، با حضور در سازمان نظام پزشکی، همراهی این مرکز را با کروناروایت اعلام و تابلوی یادبود این رویداد را امضا کرد.

در دیدار، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، با مسعود حبیبی معاون اجتماعی و حسین کرمانپور مدیر کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی و محمد کیاسالار دبیر کرونا روایت، در زمینه همکاری‌های دوطرفه در خصوص ثبت و مستندسازی ابعاد مختلف حماسه ملی مقابله با همه‌گیری کرونا بحث و تبادل نظر شد.

در ابتدای این جلسه، از زحمات شبانه‌روزی و تلاش‌های سخنگوی وزارت بهداشت در ماه‌های اخیر تقدیر و تشکر به عمل آمد و در ادامه، دبیر رویداد کرونا روایت، به تشریح اهداف و ابعاد این رویداد پرداخت. 

همچنین، سخنگوی وزارت بهداشت، ضمن ارزشمند خواندن ثبت اسناد مربوط به فداکاری‌ها و ایثار پزشکان، پرستاران و تمامی اعضای کادر درمان، اعلام آمادگی کرد که تمامی آثار پژوهشی، آموزشی، مستند و روایی وزارت بهداشت که در فرم‌ها و قالب‌های متعدد و متنوعی، تهیه و تولید شده است، به منظور ثبت لحظه‌های ماندگار در اختیار دبیرخانه کروناروایت قرار گیرد و وزارت بهداشت از این رویداد ملی حمایت کند.

جهانپور همچنین اعلام آمادگی کرد از طریق مکاتبه با دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور از آنها ‌بخواهد آثار و مستندات خود را به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

در پایان این جلسه نیز رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تابلوی یادبود کروناروایت را امضا و برای برگزارکنندگان این رویداد آرزوی موفقیت کرد.

رویداد ملی «کرونا روایت: ثبت لحظه‌های ماندگار» در ۱۰ بخش جداگانه برگزار می‌شود و متقاضیان تا ۱۵ تیر ۹۹ فرصت دارند آثار خود را در وبسایت نظام پزشکی به نشانی irimc.org در سامانه کروناروایت ثبت کنند.

سازمان نظام پزشکی، تمامی اعضای کادر بهداشت و درمان، هنرمندان و تمام افرادی را که مواجهه با کرونا به نحوی به تجربه زیسته‌شان بدل شده است، دعوت به مشارکت در این رویداد ملی کرده است.

کد خبر 4939833

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 7 =