دستاوردهای دانش‌بنیان حوزه آب و انرژی به نمایش درآمد

یکی از اقدامات معاونت علمی و فناوری برای گسترش فناوری‌های حوزه آب و انرژی، راه‌اندازی نمایشگاه مجازی و دائمی این حوزه در کشور است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری، ستاد توسعه فناوری‌های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری با هدف افزایش بهره‌وری حضور در نمایشگاه‌ها، معرفی دستاوردهای شتاب‌دهندها و شرکت‌های دانش‌بنیان و امکان برقراری ارتباط مستقیم با شرکت‌های حاضر در نمایشگاه و صنایع مرتبط با انرژی اقدام به برگزاری نمایشگاه مجازی و دائمی آب و انرژی کرده است.

یکی از دستاوردهای این نمایشگاه مجازی، برگزاری رویداد ارائه نیازهای فناورانه‌، حوزه کاتالیست با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و برگزاری رویداد حمایت از ساخت داخل صنعت پتروشیمی بود.

امسال نیز رویدادهای پتروشیمی، فناوری‌های نیروگاهی، انرژی در ساختمان، انرژی‌های خورشیدی، انرژی بادی، انرژی‌های زمین گرمایی و انرژی آبی (سدها و انرژی آبی دریایی) و ذخیره سازی انرژی نیز در این نمایشگاه برقرار خواهد بود.

نمایشگاه مجازی آب و انرژی با ایجاد وب سایت رویدادها که به آخرین فناوری‌های سه بعدی مجهز است به نوعی فضایی برای به روزرسانی و به هم رسانی تقاضا و عرضه در این حوزه‌ها را ایجاد می‌کند. این نمایشگاه بر پایه پلتفرم ایجاد شده با عنوان نمایشگاه دائمی فناوری‌های حوزه آب و انرژی شکل گرفته است و تا برگزاری رویداد بعدی به صورت مجازی ادامه می‌یابد.

کد خبر 5193603

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha