رزمایش جنگ الکترونیک ارتش مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و تاکتیک‌ها بود

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: رزمایش مشترک جنگ الکترونیک سپر آسمان ۱۴۰۰ ارتش، مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و تاکتیک‌ها در کنار ابتکارات و خلاقیت‌ها بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار حمزه کاویانی، جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: در رزمایش مشترک سپر آسمان ۱۴۰۰، نیروی دریایی راهبردی ارتش نیز همانند سایر نیروها به صورت هماهنگ و منسجم شرکت کرد و در قالب سناریوهایی که پیش بینی شده بود با بهره گیری از سامانه‌های ساحل پایه این نیرو در حوزه جنگ الکترونیک توانمندی‌های خود را مورد ارزیابی قرار داد و الحمدلله توانستیم نتایج قابل قبولی از عملکرد سامانه‌های جنگالی نداجا بدست بیاوریم.

وی افزود: با مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و تاکتیک‌ها، در کنار ابتکارات و خلاقیت‌هایی که فرماندهان و کارکنان جوان مجموعه‌های جنگال نیروهای چهارگانه ارتش بویژه نیروی دریایی در این رزمایش بکار گرفتند، توانستند با موفقیت مراحل مختلف رزمایش را پشت سر بگذارند.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت:در رزمایش مشترک جنگ الکترونیک سپر آسمان ۱۴۰۰ ارتش، فرماندهی جنگال نیروی دریایی توانست با بهره گیری از انواع سامانه‌های بومی جنگ الکترونیک، عملکرد خوبی را در هماهنگی با سایر نیروها و جلوگیری از کشف، رصد و پایش اطلاعات و سامانه‌های راداری و مخابراتی ارائه دهد.

کد خبر 5220312

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 1 =