قضات زیرساخت‌های هوشمندسازی در اصفهان را مورد استفاده قرار دهند

اصفهان - دادستان اصفهان گفت: قضات زیرساخت‌های هوشمندسازی ایجاد شده در دستگاه قضایی استان اصفهان را مورد توجه قرار دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصفهانی پیش از ظهر یکشنبه در آئین تجلیل از قضات و خانواده شهدای دستگاه قضائی استان اصفهان ضمن تبریک این ایام با بیان اینکه سند تحول قوه قضائیه دو اولویت را در دستور کار قرار داده است، اظهار داشت: مبارزه با فساد و تحقق کار آمدی از مهم‌ترین برنامه‌های این سند تحول است.

هدف از تدوین سند تحول قوه قضائیه ایجاد نشاط و افزایش اعتماد مردم است

وی با بیان اینکه هدف از تدوین سند تحول قوه قضائیه ایجاد نشاط در دستگاه قضائی و افزایش اعتماد مردم به این نهاد است، ابراز داشت: قضات اگر به مسائل اجتماعی در احکام صادره توجه نداشته باشند نمی‌تواند مطابق با واقعیت باشد.

دادستان اصفهان با بیان اینکه امروز سیر تحولات کارهای اجرایی دادستان‌ها بر کارهای قضائی این قشر غلبه پیدا کرده است، اضافه کرد: انتظار مردم از دستگاه قضائی این است که به مسائل عموم مردم توجه داشته باشد و منتظر دادخواست نباشد و این امر طی چند سال اخیر مورد توجه بود و منجر به افزایش اعتماد عمومی مردم شد.

سند تحول قوه قضائیه قابل ارتقا است

وی با بیان اینکه سند تحول قوه قضائیه قابل ارتقا است، گفت: برای دستیابی به عدالت همه امکانات فراهم شده است، ابراز داشت: در این زمینه قضات در خط مقدم هستند و باید از زیرساخت‌های الکترونیکی ایجاد شده بهره برداری درست را داشته باشند.
اصفهانی ادامه داد: هوشمندسازی در قوه قضائیه انجام شده است و باید با نگاه انقلابی در این بخش ورود کنیم.

نگرش جهادی نداشته باشیم موفق نمی‌شویم

وی با بیان اینکه اگر نگرش جهادی نداشته باشیم نمی‌توانیم به موفقیت برسیم، ابراز داشت: براساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب با نگرش اتوکشیده به جایی نمی‌رسیم و باید در بستر گام دوم انقلاب نگرش‌ها را تغییر دهیم و به آرمان‌های انقلاب برگردیم.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان با بیان اینکه ما از نگرش‌های اصلی انقلاب فاصله گرفته‌ایم، ابراز داشت: همه باید به دنبال تحول و بازگشت به اصول انقلاب باشیم و در این راه همه باید همراهی کنند.

کد خبر 5245125

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 5 =