نهضت ساخت مسکن و بهسازی پادگان‌ها در ارتش شروع شده است

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه نهضت ساخت مسکن سازمانی، شخصی و بهسازی چهره پادگان‌ها در ارتش شروع شده است،گفت: انتظار می‌رود در یک دوره زمانی کوتاه، عقب ماندگی‌های چند ساله جبران شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش با حضور در مرکز شهدای مهندسی نیروی زمینی ارتش در بروجرد، از بخش‌های مختلف این یگان، از جمله محل زیست دانشجویان و سربازان بازدید کرد و ضمن ارزیابی وضعیت کیفی و کمی آموزش‌های ارائه شده، دستاوردهای علمی و پژوهشی این مرکز را مورد بررسی قرار داد.

وی در جمع فرماندهان و کارکنان این مرکز، گفت: نهضت ساخت مسکن سازمانی، شخصی و بهسازی چهره پادگان‌ها در ارتش شروع شده و برای پیشبرد کیفی و کمی این حرکت عظیم، عناصر آموزش دیده و پا در رکاب رسته مهندسی در این مرکز، محور و موتور محرکه این نهضت هستند و انتظار است در یک دوره زمانی کوتاه، عقب ماندگی‌های چند ساله را جبران کنند.

فرمانده کل ارتش افزود: پرورش و آموزش نیروی انسانی یک جریان مستمر و پیوسته است و محدود به دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌های ارتش نیست و مراکز آموزشی، فرهنگی و یگان‌های عملیاتی نقش بسیار مهم و حیاتی در این فرایند و چرخه پرورش و آموزش دارند، البته ایجاد کانون‌های ارزیابی و رشد در ارتش به کیفی و هدفمند شدن این چرخه کمک خواهد کرد.

نشست صمیمی و چهره به چهره با دانشجویان دوره‌های عالی و مقدماتی و دانش آموزان مرکز شهدای مهندسی، از دیگر برنامه‌های فرمانده کل ارتش در این بازدید بود که در این نشست دانشجویان، سوالات، دیدگاه‌ها و پیشنهادهای خود را مطرح و با فرمانده کل ارتش در راستای ارتقای توان و آمادگی رزمی و تعالی معنوی و بصیرتی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

اقدامات ارتش در جهت بهبود وضع معیشت و چگونگی هرچه بهتر شدن این اقدامات از دیگر بخش‌های مطرح شده در این دیدار بود.

سرلشکر موسوی همچنین با رؤسای عقیدتی و حفاظت اطلاعات این یگان دیدار و گفت و گو کرد.

امیر سرتیپ فلاح معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش دراین بازدید فرمانده کل ارتش را همراهی کرد.

کد خبر 5253424

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 7 =