کنفرانس ظرفیت صنعت فضایی برگزار می شود

وزارت ارتباطات با اعلام فراخوان برگزاری کنفرانس ظرفیت صنعت فضایی، از تمامی فعالان صنعت فضایی برای نمایش توانمندی‌های خود، دعوت به حضور کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات، دبیرخانه کنفرانس ظرفیت صنعت فضایی در دومین فراخوان با تاکید بر برنامه‌ریزی برای شناسایی تمامی استعدادهای صنعت فضایی موجود در کشور، از تمامی شرکت‌ها، سازمان‌ها، دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و صنعتی و پژوهشکده‌ها دعوت کرد تا توانمندی‌هایشان را در این کنفرانس و نمایشگاه جانبی آن ارائه دهند.

دبیرخانه کنفرانس ظرفیت صنعت فضایی، پیرو اولین فراخوان در تاریخ ۲۰ آبان سال جاری به منظور شناسایی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صنعت فضایی کشور، دومین فراخوان را به شرح زیر اعلام می‌کند:

۱- کنفرانس ظرفیت صنعت فضایی در تاریخ ۱۴ بهمن ماه سال جاری (روز ملی فناوری فضایی) در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

۲- این کنفرانس به صورت محدود و صرفاً با حضور ذی‌ربطان حوزه فضایی برگزار می‌شود.

۳- در این کنفرانس از یک‌سو برنامه‌های توسعه و نقشه راه صنعت فضایی (نمایش تقاضا) توسط مسئولان ذیربط و از سوی دیگر توانمندی‌های داخلی صنعت فضایی (نمایش زنجیره تأمین داخلی) از طریق شرکت‌ها / نهادهای برگزیده ارائه خواهد شد.

۴- دبیرخانه کنفرانس ظرفیت مایل است تمامی استعدادهای موجود در کشور را شناسایی و از آنان برای حضور در این رویداد مهم دعوت کند.

۵- از تمامی شرکت‌ها، سازمان‌ها، دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقی و صنعتی، پژوهشکده‌ها و … درخواست می‌شود تا قابلیت‌های خود را به همراه تمایل برای حضور در کنفرانس و نمایشگاه جانبی آن، حداکثر تا پایان دی ماه سال جاری به نشانی info@telecomsyndicate.ir ارسال کنند تا پس از بررسی برای حضور در این رویداد دعوت شوند.

حضور در کنفرانس ظرفیت برای متخصصان صنعت فضایی برگزیده رایگان است.

کد خبر 5394749

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha