استاد علوم پزشکی تهران دبیر کمیته کشوری تحقیقات دانشجویی شد

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت طی حکمی دکتر نیما رضایی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران را به عنوان دبیر کمیته کشوری تحقیقات دانشجویی منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، دکتر یونس پناهی طی حکمی دکتر نیما رضایی را به عنوان دبیر کمیته کشوری تحقیقات دانشجویی منصوب کرد.

در این حکم آمده است: «نظر به تعهد، سوابق و تجارب ارزشمند علمی و اجرایی به موجب این ابلاغ بعنوان «دبیر کمیته کشوری تحقیقات دانشجویی» منصوب می شوید.

انتظار دارم با توجه به سوابق و تجربیات شما در سازمان دهی و جهت دهی به توان و ظرفیت علمی و پویایی دانشجویان در مسیر توسعه دانش و مهارت های علمی و تحقیقاتی، در توسعه ظرفیت های موجود در این زمینه در سطح دانشگاه های علوم پزشکی به همراه تدوین سازوکار و فرآیندهای دقیق و منطبق با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در دستیابی مرجعیت علمی، تمام توان و دانش خود را به کار گیرید.

استفاده از تجارب مفید و کارآمد در شبکه سازی ظرفیت های موجود با هدف هم افزایی و ارتقای فعالیت ها و بکارگیری ایده ها و تجارب ارزشمند اعضای هیات علمی در این زمینه مورد انتظار است.

لازم است با رویکرد فسادستیزی و عدالت محوری به همراه شفافیت در تخصیص منابع، در انجام امور محوله ذیل توجهات و تاییدات خداوند متعال موفق و سربلند باشید.»

پیش از این دکتر مهناز خانوی این سمت را برعهده داشت.

کد خبر 5407512

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha