دو انتصاب در معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت

با حکم معاون وزیر بهداشت، سرپرست مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی و رئیس کارگروه فنی شورای عالی فناوری در معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، دکتر یونس پناهی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت طی احکام جداگانه سرپرست مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی و رئیس کارگروه فنی شورای عالی فناوری را منصوب کرد.

دکتر عباس نجاری طی حکمی به عنوان «سرپرست مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی» در معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور منصوب شد.

در این حکم آمده است: «با توجه به تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان « سرپرست مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی» منصوب می شوید .

امید است با تشریک مساعی و بهره گیری از نظرات صاحب‌نظران و کارشناسان این حوزه و استفاده از ظرفیت های موجود، ضمن ساماندهی فرآیندها و تقویت سازوکارهای اجرایی و امور پرسنلی با رویکرد جوان‌گرایی و چابک‌سازی، نسبت به تدوین فرآیندهای دقیق و مستند، ضمن رعایت قوانین بالادستی و الزامات ابلاغی، همت گمارید.

انتظار دارم شفافیت و سلامت اداری در عین روحیه فسادستیزی به طور ویژه و اکید سرلوحه فعالیتها و اقدامات آن مرکز قرار گیرد.»

پیش از این دکتر پیام کبیری مسئولیت مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی» در معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت را برعهده داشت.

همچنین دکتر یونس پناهی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، طی حکمی دکتر افشین زرقی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی را به عنوان رئیس کارگروه فنی شورای عالی فناوری منصوب کرد.

در این حکم آمده است: «با توجه به تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان «رئیس کارگروه فنی شورای عالی فناوری» منصوب می شوید تا با بهره‌گیری از ظرفیت‌های وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و با مشارکت صاحبنظران دولتی و خصوصی در چهارچوب مصوبات آن کارگروه انجام وظیفه کنید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون‌مداری، در جهت خدمت و ارتقاء سلامت ملت شریف ایران موفق باشید.»

کد خبر 5397198

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha