مجلس نمی‌گذارد مفسدان با اقتصاد و معیشت مردم بازی کنند

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به هیچ وجه اجازه نخواهد داد که مفسدان با اقتصاد و معیشت مردم بازی کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، سلمان اسحاقی در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۵ بهمن‌ ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی خود، گفت: چه شده است که امروز لرزه بر پیکره اقتصادی دولت یازدهم و دوازدهم افتاده است؟ چند ماه پیش، موضوع تحقیق و تفحص از اتاق بازرگانی مطرح شد. همچنین در قانون هزینه‌های اتاق‌های بازرگانی ایران مصوب سال ۱۳۷۲ تغییراتی انجام شد و آقایان اتاق بازرگانی آمدند تا با نمایندگان مذاکره کنند.

وی ادامه داد: آنان نتوانستند نمایندگان را به نفع خودشان مصادره کنند و نمایندگان از موضوع تحقیق و تفحص کوتاه نیامدند و از تغییر قانون و هزینه‌های اتاق بازرگانی هم به نفع مردم کوتاه نمی‌آیند چرا که وظیفه ذاتی ما مبارزه با فساد است و با مردم عهد می‌بندیم.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحقیق و تفحص از اتاق بازرگانی، گفت: نایب رئیس مجلس گفت که دیروز از اتاق بازرگانی برای چاره‌اندیشی و عذرخواهی آمده بودند. آقایان! عذرخواهی شما مگر می‌تواند جان آن مردی را که به دلیل وضعیت اقتصادی خودکشی کرده و یا کلیه‌اش را فروخته است، برگرداند؟

اسحاقی تأکید کرد: اتاق بازرگانی و حیاط خلوت‌های اقتصادی دولت یازدهم و دوازدهم مصونیت ندارند و باید پاسخگو باشند. هر جا فساد باشد، ما ورود خواهیم کرد چرا که جان و آبروی‌مان را فدای مردم می‌کنیم.

وی تصریح کرد: اگر می‌خواهید با مافیای زعفران مبارزه کنید، آدرس آن را من به شما می دهم، فردی که ۴۷ تن زعفران را در انبار خود گذاشته است و هر شب لرزه بر پیکره من می‌گذارد. ورود این ۴۷ تن زعفران به بازار می‌تواند اقتصاد این مرز و بوم را مخدوش کند.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مجلس یازدهم به هیچ وجه اجازه نخواهد داد که مفسدان با اقتصاد و معیشت مردم بازی کنند. ما جان و آبرویمان را فدای مردم می کنیم و اجازه نخواهیم داد این مجلس درگیر مسائل حاشیه ای شود.

کد خبر 5408628

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =