ضرورت تدوین سند تحول در فعالیت های شبکه تعاون روستایی

عضو هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران بر اهمیت تدوین سند تحول و برنامه استراتژیک و توجه به ظرفیت های اسناد بالادستی برای ایجاد تحول در فعالیت های شبکه تعاون روستایی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، جلسه هم اندیشی تدوین سند تحول شبکه تعاونی‌ها با تاکید بر تهیه برنامه استراتژیک برای سازمان و شبکه تحت پوشش به منظور بهره گیری مناسب از ظرفیت‌های موجود و تقویت و توسعه فعالیت‌های شبکه با هدف مشارکت در تدوین اسناد توسعه‌ای سازمان در سالن جلسات سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران برگزار شد. غلامرضا هادربادی، عضو هیأت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در این جلسه با اشاره به اهمیت تدوین سند تحول و برنامه استراتژیک برای سازمان و لزوم توجه ویژه به ظرفیت‌های اسناد بالادستی برای ایجاد تحول در فعالیت‌های شبکه، همه جانبه نگری، مسئولیت پذیری و کارگروهی را از ویژگی‌های برنامه محور سازمان برشمرد.

وی تاکید کرد: سند تحول در حقیقت در بر گیرنده نقشه راه، اولویت بندی و فعالیت‌ها، استراتژی‌ها، منابع مالی، برنامه‌ها تولید، بازار یابی تحقیق و توسعه است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

هادربادی ادامه داد: در تدوین سند تحول سازمان مشارکت شبکه تعاونی‌ها، اسناد بالادستی، سیاست‌های کلی نظام در بخش کشاورزی مورد توجه خواهند بود.

عضو هیأت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران تدوین وضع موجود سازمان و شبکه را به عنوان اولین مرحله تهیه سند تحول نام برد که باید بر اساس تکنیک ( swot) نقاط قوت، ضعف، فرصت‌ها و تهدید شناسایی و مورد بررسی قرار گیرد.

کد خبر 5708574

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha