توضیح فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت مطالبات ایران از فیفا

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: تلاش فدراسیون برای دریافت مطالبات فوتبال ایران از فیفا ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، امیرمهدی علویدرباره نامه اخیر دبیرکل فیفا به فدراسیون فوتبال عنوان کرد: رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه تلاش‌ها برای دریافت مطالبات فدراسیون و باشگاه‌ها (پرسپولیس، استقلال و…) از فدراسیون بین المللی فوتبال در کنگره اخیر فیفا هم مذاکرات مفصلی با دبیرکل فیفا، مسؤلان مالی و سایر مراجع مرتبط این نهاد بین المللی داشتند. این فرایند در ماه‌های گذشته هم در قالب جلسات و هم در بعد مکاتبات متعدد ادامه داشته است.

وی ادامه داد: ماحصل این فرآیند به نامه جدیدی از دبیرکل فیفا انجامید. در نامه اخیر خانم فاطما سامورا دبیرکل فیفا به این نکته اشاره شده که فیفا به دنبال بررسی همه ظرفیت‌ها و راهکارها جهت پرداخت مطالبات فوتبال ایران است. وی عنوان کرده که به زودی فدراسیون فوتبال کشورمان را از نتیجه تلاش‌های فیفا مطلع خواهد کرد. در همین حال، دبیرکل فیفا در نامه خود عنوان کرده که موضوع پرداخت مطالبات فوتبال ایران از اولویت‌های اصلی فدراسیون جهانی است که این موضوع نشان می‌دهد فیفا قصد تعامل و همکاری با فدراسیون فوتبال و باشگاه های ایرانی را دارد.

علوی تصریح کرد: استراتژی فدراسیون فوتبال در تلاش برای دریافت مطالبات این فدراسیون و همچنین باشگاه‌ها از فیفا با قدرت ادامه خواهد داشت. البته مطالبات فدراسیون چندین برابر باشگاه‌ها است و پرداخت مطالبات سرمربی تیم ملی و کادر تیم‌های ملی از همین محل پیش بینی شده است اما مسیر فدراسیون در جهت دریافت مطالبات باشگاه‌ها استوار خواهد بود. بر این اساس، امید داریم در نهایت فیفا با اتخاذ راهکاری مناسب، مطالبات باشگاه‌های ایرانی و همچنین فدراسیون فوتبال ایران را بپردازد.

کد خبر 4653530

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =