غیبت ادامه‌دار عضو هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در جلسات!

یکی از اعضای هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی المپیک چندماهی است که به دلیل برخی مسائل حضوری در نشست‌های این کمیته ندارد و همچنان هم این روند را ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علیپور عضوِ همیشه غایب در جلسات ماه های اخیر هیات رئیسه  و اجرایی کمیته ملی المپیک بوده است. 

آخرین حضور وی در نشست هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی المپیک مربوط به اوایل اردیبهشت ماه می شود. بعد از آن علیپور باوجود دریافت دعوتنامه و مطلع شدن از محورهای نشست، در هیچ یک از جلسات هیات اجرایی شرکت نکرد. 

به طور حتم دلیل غیبت های ممتد و ادامه دار علیپور در نشست های هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی المپیک مشغله های کاری و دغدغه های وی در فدراسیون انجمن های ورزشی نیست. به نظر می رسد رئیس این فدراسیون در اعتراض به روند نشست ها و چگونگی تصمیم گیری در آنها، غایب بودن را بر حضور ترجیح داده است. 

علیپور در دوره مدیریت گذشته کمیته ملی المپیک هم عضو اجرایی بود و به جز موارد خاص، حضور همیشگی در نشست ها داشت. وی سال گذشته و در اولین سال دوره مدیریت فعلی کمیته ملی المپیک هم حضور منظم در نشست های هیات اجرایی داشت اما همزمان با آغاز سال دوم این دوره و در اعتراض به برخی مسائل، تغییر رویه داد. 

محمد علیپور در چهل و سومین نشست هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی المپیک که روز گذشته برگزار شد نیز غایب بود. وی دی ماه سال گذشته در مجمع انتخاباتی فدراسیون انجمن های ورزشی برای سومین دوره متوالی ریاست این فدراسیون را عهده دار شد. 

کد خبر 4694611

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =