برنامه‌های ترویج فرهنگ ترافیک در شهرستان گناوه گسترش می‌یابد

گناوه - معاون امور عمرانی فرمانداری گناوه گفت: برای گسترش فرهنگ ترافیک در شهرهای گردشگر پذیری مانند گناوه نیاز به فرهنگ سازی ویژه و تخصصی در حوزه های مختلف است.

به گزارش خبرنگار مهر، سروش گرمسیری نژاد صبح چهارشنبه در نشست شورای ترافیک شهرستان گناوه اظهار داشت: گسترش فرهنگ ترافیک در شهرهای گردشگر پذیری مانند گناوه نیاز به فرهنگ سازی ویژه و تخصصی در حوزه های مختلف با همکاری مراکزآموزشی، رسانه ها، دستگاه های مرتبط و سازمان های مردم نهاد و بخصوص عموم مردم  دارد تا بتوان به صورت موثر بر مشکلات ترافیکی فائق آمد.

معاون امور عمرانی فرمانداری گناوه  افزود: در امر فرهنگ سازی ترافیکی مردم و عموم جامعه نقش بسیار مهمی دارند و بدون همکاری آنها تصمیمات شورای ترافیک موفق نخواهد بود.

وی با اشاره به مشکلات ترافیکی و راه ها شهرستان گناوه بیان کرد: برای رفع مشکلات راه ها و محورهای مواصلاتی شهرستان طبق زمان بندی هایی مشخص شده و با توجه به موقعیت جغرافیایی گناوه باید تصمیماتی اتخاذ کرد تا هر چه بیشترمیزان تلفات را کاهش داد.

گرمسیری‌نژاد تصریح کرد: نجات جان انسان ها و کاهش تلفات از اهداف شورای ترافیک شهرستان است و با برنامه ریزی های ترافیکی، آموزش، فرهنگ سازی ،نصب علائم یا هر تصمیم گیری که باعث به حداقل رسیدن تلفات شود باید به این مهم رسید.

وی گفت: بازدیدهای مستمر و تخصصی همراه با ارائه راهکاراز محورهای مختلف و راه های مواصلاتی با همکاری همه  دستگاه های انجام و گزارش شود.

معاون امور عمرانی فرمانداری گناوه یادآور شد: آموزش های مرتبط با موتورسیکلت ها و استفاده از کلاه ایمنی  همراه با ترویج فرهنگ ایمنی،  در دستور کار دستگاه های مرتبط باشد.

کد خبر 4765081

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 1 =