ثمره اردوهای جهادی کادرسازی برای گام دوم انقلاب است

اراک- فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی تفکر و کار جهادی یک اصل اساسی محسوب می‌شود و ثمره اردوهای جهادی نیز کادرسازی برای گام دوم انقلاب است.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن کریمی، عصر سه شنبه در بازدید از اردوهای جهادی نوروزی در جمع جهادگران بسیج سازندگی اراک اظهار کرد: امروز فضای اردوهای جهادی جدا از اینکه مسائل تربیتی را دنبال می‌کند، به یک سبک زندگی موفق تبدیل شده است و باید باجدیت دنبال شود.

وی افزود: یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری طنین انداز کردن تفکر و کار جهادی در کشور است و این نشان از اهمیت این تفکر است چراکه تاریخ ۴۲ ساله انقلاب اسلامی به وضوح نشان می‌دهد هر کجا با کار و روحیه جهادی پیش رفتیم توانستیم موفقیت‌ها و پیشرفت‌ها را به دست آوریم.

وی ادامه داد: در گام دوم انقلاب اسلامی تفکر و کار جهادی یک اصل مهم محسوب می‌شود و لذا باید تلاش کنیم تفکر جهادی فراگیر شود که لازمه این کار بسیج عمومی و هدایت عموم مردم و خصوصاً جوانان در فعالیت‌های جهادی است. ثمره کار و روحیه جهادی باید خدمت رسانی همه جانبه برای تحقق عدالت و پیشرفت باشد چراکه این مسئله یکی از آرمان‌ها و شعارهای اصلی انقلاب است و همه باید در این مسیر تلاش کنیم.

کریمی با بیان اینکه، خوشبختانه امروز با طنین انداز شدن حرکت‌های جهادی شاهد تربیت خیل عظیمی از نیروهای جوان و دلسوز به انقلاب هستیم و این مسئله در گام دوم انقلاب با قوت ادامه پیدا خواهد کرد گفت: بزرگترین دستاورد اردوهای جهادی کادرسازی برای گام دوم انقلاب است و این یکی از مأموریت‌های مهم بسیج سازندگی است که خوشبختانه تاکنون در آن موفق بوده است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: بزرگترین سرمایه‌های اردوهای جهادی مردم و جهادگران مخلص هستند که بدون هیچ گونه ادعا و چشم داشتی در میدان خدمت رسانی حاضر می‌شوند و تمرکز اردوهای جهادی کادرسازی برای گام دوم انقلاب باید باشد. الگویی که در اردوهای جهادی برای خدمت به مناطق محروم توسط جهادگران بسیجی انجام شد و بسیار موفق عمل کرد امروز برای رفع آسیب‌های اجتماعی در حال به کارگیری است و لازمه موفق شدن آن پشتیبانی و حمایت همه جانبه مسئولین و دستگاه‌های مرتبط است که باید به آن توجه شود.

وی بیان کرد: امروز مردم ایران و خصوصاً مردم روستاها به جهادگران بسیجی افتخار می‌کنند و به وضوح می‌بینیم جهادگران در هر روستایی که حضور پیدا می‌کنند مردم آن منطقه با گرمی از آنها استقبال می‌کنند و این یک سرمایه بزرگ است.

کد خبر 5178284

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 0 =