اقتدار امروز کشور مرهون تجربیات دفاع مقدس است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به نقش ارزنده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گفت: بدون شک اقتدار امروز کشور مرهون تجربیات دفاع مقدس است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سرتیپ محمدرضا آشتیانی ظهر امروز در دیدار با رئیس و مسئولین ارشد بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، اظهار داشت: بزرگترین دستاوردی که باعث شد تا نظام مقدس جمهوری اسلامی بتواند به توان بازدارندگی مضاعف و اقتدار دست یابد، تجربیاتی است که از دفاع مقدس برای ملت ایران به یادگار مانده است.

وی با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ دفاع مقدس در میان نسل جوان جامعه، گفت: امروز یکی از وظایف اساسی ما این است که ارزش های دفاع مقدس را به نسل های بعدی منتقل کنیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه امروز شاکله اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نسلی تشکیل می دهد که تربیت شده و درک کننده مکتب دفاع مقدس است، افزود: نسل تربیت یافته دفاع مقدس در بحران ها، قادر است کشور را مدیریت کند و در مسیر پیشرفت و ارتقا قرار دهد چرا که این نسل بزرگ شده در سایه تجربیات و فرهنگ دفاع مقدس هستند.

آشتیانی تصریح کرد: امیدواریم با اقدامات ارزشمند و فاخر مجموعه های فرهنگی کشور بتوانیم نسل جدید جامعه را نیز با فرهنگ دفاع مقدس عجین کرده و ادامه دهندگان مکتب دفاع مقدس را برای آینده کشور تربیت کنیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اقدامات سازنده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در تبیین و ترویج فرهنگ دفاع مقدس، گفت: اعتقاد دارم یکی از نهادهای اثرگذار که فعالیت ها و برنامه هایش می تواند آینده نظام را تضمین کند، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است. این نهاد خوشبختانه تاکنون منشا اقدامات بزرگ و ارزشمندی بوده است و ما نیز در وزارت دفاع تلاش می کنیم تا این مسیر را دنبال و تقویت کنیم.

آشتیانی با اشاره به ظرفیت های وزارت دفاع در تعامل با سایر سازمان ها و نهادهای دولتی، گفت: وزارت دفاع این آمادگی را دارد که در حوزه دولت و مجلس بسترساز توسعه روابط با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس باشد و در راستای اجرای سیاست ها و برنامه های این نهاد انقلابی گام بردارد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر اهمیت تعامل وزارت دفاع و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گفت: ضرورت دارد همکاری ها و تعاملات در چارچوب روابط صمیمانه موجود، افزایش یابد و هر دو نهاد در راستای تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام های مناسب را بردارند.

کد خبر 5306367

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha