«درس زندگی از زبان فیلسوفان بزرگ» منتشر شد/ یک درمانگاه فلسفی

کتاب «درمانگاه فلسفه» با عنوان فرعی «درس زندگی از زبان فیلسوفان بزرگ» نوشته لورنس دویلرز با ترجمه سامان شهرکی توسط نشر خزه منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کتاب «درمانگاه فلسفه» با عنوان فرعی «درس زندگی از زبان فیلسوفان بزرگ» نوشته لورنس دویلرز با ترجمه سامان شهرکی توسط نشر خزه منتشر شد.

تفکر و بینش فلاسفه برای اغلبِ خوانندگان دورازدسترس و زیاده تخصصی محسوب میشود، ولی در کتاب «درمانگاه فلسفه» محقق و کارشناس فلسفه دکارتی، لورنس دویلرز، زبان پیچیده را از مفاهیم فلسفی دور ساخته و خردمندیهای ارزشمند برجسته‌ترین فیلسوفان را به مفاهیم قابل درک برای خواننده امروزی ترجمه کرده است. دویلرز به طرز ماهرانهای روشن میکند که فلسفه تنها روی کاغذ معنا نمییابد، بلکه میتواند به طور عملی به داشتن یک زندگی خوب و پربار بینجامد.

«درمانگاه فلسفه» به خصوص برای آن دسته از شیفتگان فلسفه مناسب است که علاقه ای به خواندن متون تخصصی و سنگین ندارند. این کتاب، حکمت حقیقی مشهورترین فلاسفه، از سقراط تا کانت و دکارت را دربرمیگیرد. «درمانگاه فلسفه» در هفت بخش کلی مفاهیم فلسفی را به روشنی بیان میکند و با خواندن آن متوجه میشوید که چرا به‌کارگیری فلسفه در عمل منجر به داشتن یک زندگی کاملتر خواهد شد.

این کتاب دوازهمین کتابی است که نشر خزه در قالب مجموعه‌ای با عنوان «پیاده‌روی با فلسفه» منتشر می‌کند.

«درمانگاه فلسفه» در۲۰۰ صفحه و با بهای ۶۰ هزار تومان به چاپ رسیده است.

کد خبر 5307449

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 5 =