تمرکز جنگ ترکیبی دشمن بر ذهن و قلب مردم است‌

زاهدان - فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: اگر قرار باشد جهاد تبیین را به خوبی درک کنیم باید اول به حوزه جنگ ترکیبی دشمن نگاه جامع‌تری داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سپاه سلمان، سردار احمد شفائی در همایش جهاد تبیین در دانشگاه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: امروز دشمنان جنگ ترکیبی علیه جریان حق و نظام و انقلاب اسلامی ایران به‌کار گرفته‌اند؛ این جنگ ترکیبی مانند گذشته محدود به یک جغرافیای خاص نیست بلکه دشمن با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها و با تمرکز و هم‌افزایی برای مقابله با ایران اسلامی در صحنه حاضر است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: دشمن تلاش می‌کند اراده خود را بر ملت ایران تحمیل کند، هدف آن‌ها تخریب و تحریف انقلاب اسلامی است از این رو تشریح دستاوردهای نظام و انقلاب برای مردم بویژه نسل جدید می‌تواند در خنثی‌سازی توطئه‌های آنان مؤثر باشد.

وی بیان کرد: دشمن همه توان نظامی، اقتصادی و رسانه‌ای خود را علیه ایران اسلامی به کار گرفته و ماهواره یکی از ابزار دشمن بوده طوری که تمرکز ۱۱۶ شبکه ماهوره‌ای و تلویزیونی دنیا به جغرافیای ایران و به زبان فارسی، نشان از اوج دشمنی آنان با ایران اسلامی است. جریان حق و باطل از زمان خلقت بشر همواره وجود داشته و منازعات مختلف بین آنان بوده و دنبال پیشرفت بشر همواره دستخوش تحولات بوده است.

سردار شفائی بیان کرد: آمریکا با کمک هم‌پیمانان خود از جمله رژیم غاصب صهیونیستی و حکام مرتجع با همراهی معاندین، منافقین، مخالفان و لیبرال‌ها از زمان شروع انقلاب اسلامی در صف مقابله قرار گرفته‌اند.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: دشمن تلاش می‌کند اراده خود را بر ملت ایران تحمیل کند، هدف آن‌ها تخریب و تحریف انقلاب اسلامی است، تشریح دستاوردهای نظام و انقلاب برای مردم بویژه نسل جدید می‌تواند در خنثی‌سازی توطئه‌های آن‌ها مؤثر باشد.

وی افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران اقدامات بسیاری در زمینه‌های مختلف در کشور به ویژه سیستان و بلوچستان انجام شده اگرچه کافی نیست اما تبیین و تشریح وضعیت فعلی وظیفه مسئولان، اساتید و نخبگان و رسانه‌هاست.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: باید اساتید، نخبگان و رسانه‌ها در مقابله با جنگ ترکیبی دشمن اثر مثبت داشته باشند و با تشریح و تبیین اقدامات انجام شده برای رفاه مردم، توطئه‌های معاندان و مخالفان نظام را خنثی کنند. قطعاً بدون حضور و مشارکت و همراهی مردم نمی‌توانیم در این میدان مقابله کرده و از مشکلات عبور کنیم، رمز توفیق ما همراهی مردم است. باید به مسائل مردم در روستاها توجه کنیم، ظرفیت‌های بسیاری در این استان وجود دارد که باید از آن‌ها برای بهبود وضعیت زندگی و رفاه آنان استفاده کنیم.

سردار شفائی با بیان اینکه در دوره‌های قبل آنطور که باید از ظرفیت‌های این استان استفاده نشده و روستاها که باید مرکز تولید و تکاپو باشند امروزه دارند مصرف‌گرا می‌شوند، بیان کرد: امیدواریم در این دوره و با همت دولت انقلابی اتفاقاتی که در شأن مردم است را رقم بزنیم، سپاه و بسیج برای آموزش و هم‌افزایی در تمامی روستاها و شهرها اعلام آمادگی می‌کند، هر پایگاه مقاومت بسیج محل مراجعه، بررسی و مشکلات مردم است.

کد خبر 5489902

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha