۳۰۰ دستگاه هوشمند در نانوایی‌های استان زنجان نصب شده است

زنجان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: بیش از ۳۰۰ دستگاه هوشمند در نانوایی‌های استان نصب شده که مردم در حال خرید نان با آن هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل رفیعی ظهر دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران گفت: در همه جوامع رسانه‌ها رکن اصلی نظام‌های مردم‌سالار به شمار می‌روند.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها به عنوان واسطه بین حاکمیت و مردم نقش تاثیرگذاری در پیشرفت، توسعه، رفع مشکلات و اتحاد و همدلی در جوامع دارند، اظهار داشت: همه ارکان نظام در اصل اجرای این طرح اتفاق‌نظر داشته اما در جزئیات اجرای طرح ممکن است اختلاف نظرهایی وجود داشته باشد و در این میان این اختلاف نظرها نیز طبیعی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: یکی دیگر از دغدغه‌ها در اجرای این طرح در رابطه با مصرف‌کننده بود و با اجرای این طرح باید حواس‌مان باشد هم دسترسی به مواد و هدف اصلی پرداخت یارانه به مردم محقق و از اجرای آن سوء استفاده نشود.

رفیعی تاکید کرد: روزانه قرارگاهی در استانداری تحت عنوان قرارگاه مردمی‌سازی و پرداخت عادلانه یارانه‌ها فعال است و در این قرارگاه همه مواردی که مرتبط با اجرا و نحوه اجرای این طرح عظیم است، بررسی و مورد به مورد برای حل موانع تدبیر اندیشیده می‌شود.

وی به اجرای طرح عادلانه‌سازی یارانه‌ها که بحث اصلی این روزهای کشور اشاره کرد و ابراز کرد: بسیاری از مردم و مسئولان در حال حاضر به دنبال اجرای مطلوب این طرح هستند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان ابراز کرد: این موضوع که دولت قبل با وجود تحریم‌ها دولت ارز ۴۲۰۰ تومانی را برای تامین برخی از کالاهای اساسی در نظر گرفت.

رفیعی افزود: تهیه این کالا توسط شرکت‌های مختلفی انجام می‌شد که همین مسئله سبب به وجود آمدن مسائل و مشکلات مختلفی در این حوزه شد که باعث شد این مسئله از هدف اصلی خود دور شود.

بیش از ۳۰۰ دستگاه هوشمند در نانوایی‌های استان نصب شده است

وی تصریح کرد: بیش از ۳۰۰ دستگاه هوشمند در نانوایی‌های استان نصب شده که مردم در حال خرید نان با آن هستند و تاکنون مشکلی در حوزه خرید نان پیش نیامده و قیمت آن نیز تغییر نکرده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان افزود: نان و دارو خط قرمز دولت است و این مهم در راستای حمایت از همه اقشار جامعه انجام شد و غنی و فقیر هم اصلاً در این دو موضوع مطرح نیست.

رفیعی به موضوع بازرسی‌ها و نظارت بر بازار در سطح استان اشاره کرد و افزود: در برخی نانوایی‌ها شاهد کاهش ساعات پخت بودیم که به صورت ویژه با افراد متخلف در این زمینه برخورد قضایی صورت خواهد گرفت.

وی یاد آورشد: در اجرای این طرح در دو حوزه اصلی دغدغه‌هایی داشتیم که یکی از این دغدغه‌ها بحث تولیدکنندگان بود که باید شاهد استمرار تولید می‌بودیم.

همه ارکان نظام در اصل اجرای این طرح اتفاق‌نظر دارند

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان با بیان اینکه باید مواد اولیه در اختیار تولیدکنندگان قرار می‌گرفت، افزود: مدیریت نشدن این موضوع می‌تواند مشکلاتی برای تولیدکنندگان ایجاد کنند.

رفیعی گفت: همه ارکان نظام در اصل اجرای این طرح اتفاق‌نظر داشته اما در جزئیات اجرای طرح ممکن است اختلاف نظرهایی وجود داشته باشد و این اختلاف نظرها نیز طبیعی است.

وی بیان داشت: یکی دیگر از دغدغه‌ها در اجرای این طرح در رابطه با مصرف‌کننده بود و با اجرای این طرح باید حواس‌مان باشد هم دسترسی به مواد و هدف اصلی پرداخت یارانه به مردم محقق و از اجرای آن سوء استفاده نشود.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان افزود: قشری هم با عنوان توزیع کننده حلقه اتصال تولید کننده به مصرف کننده هستند که برای آن‌ها نیز تدابیر اندیشیده شده است.

کد خبر 5491722

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 5 =