فرایند واگذاری جایگاه تشریفات فرودگاه امام خمینی اصلاح شد

فرایند واگذاری جایگاه تشریفات(cip) شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با ورود سازمان بازرسی کل کشور اصلاح و درآمد دولت از این واگذاری یک هزار و ۲۰۵ میلیارد تومان افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان بازرسی کل کشور، با ورود بازرسی امور راه و شهرسازی سازمان بازرسی به فرایند «واگذاری حق بهره برداری از جایگاه تشریفات (CIP) فرودگاه امام خمینی(ره)» و ایراد وارده به قیمت پایه اعلامی، ضمن توقف واگذاری، مبلغ برآورد اولیه مزایده که برای دوره سه ساله قرارداد، ۳۶۷ میلیارد تومان محاسبه شده بود، اصلاح و به میزان ۶۶۴ میلیارد تومان برای سه سال افزایش یافت.

علاوه بر این با تجدید فرایند واگذاری با حضور بازرسان سازمان بازرسی در جلسه بازگشایی پاکت‌های مزایده در بیست و چهارم مرداد امسال، شرکت خدمات هوایی مسافرتی و گردشگری بهشاد گشت سفیران با قیمت پیشنهادی یک هزار و ۲۰۵ میلیارد تومان برای سه سال (ماهانه ۴۳ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان) به عنوان برنده و نفر اول مزایده معرفی شد.

در این راستا با ورود سازمان بازرسی به موضوع ضمن اصلاح فرایند واگذاری، مبلغ نهایی قرارداد با افزایش چهار برابری نسبت به برآورد اولیه، موجب افزایش درآمد دولت به همین مقدار از محل قرارداد مزبور شد.

کد خبر 5600277

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha