شناسایی ۱۱۰ پروژه عمرانی ورزشی نیمه تمام در استان همدان

همدان - مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: تعداد ۱۱۰ پروژه ورزشی عمرانی نیمه تمام در استان همدان وجود دارد که به طور متوسط ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن جهانشیر ظهر دوشنبه به همراه مجید درویشی فرماندار شهرستان اسدآباد از روند اجرای پروژه های عمرانی ورزشی شهرستان اسدآباد از جمله استخر مجموعه آزادی و استخر بانوان بازدید کرد.

محسن جهانشیر در ادامه این بازدید ها و در نشست بررسی وضعیت پروژه ها گفت: تکمیل پروژه های ورزشی استان همدان به ویژه شهرستان اسداباد از اولویت های اداره کل ورزش و جوانان استان همدان است و امیدواریم تا پایان سال جاری شاهد افتتاح استخر مجموعه ورزشی آزادی اسدآباد باشیم

جهانشیر با اشاره به وضعیت پروژه های ورزشی گفت: تعداد ۱۱۰ پروژه ورزشی نیمه تمام در استان همدان وجود دارد که به طور متوسط ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و از این بین زمین چمن مصنوعی شهر آجین به اتمام رسیده و آماده بهره‌برداری است.

سالن ورزشی چنار سفلی و مجموعه ورزشی بانوان تنها پروژه های نیمه تمام ورزشی در اسدآباد هستند وی اضافه کرد: زمین چمن مصنوعی مجموعه آزادی نیز با پیشرفت بسیار خوبی درحال تکمیل است و می توان سالن ورزشی چنار سفلی و مجموعه ورزشی بانوان را تنها پروژه های نیمه تمام اسدآباد دانست.

جهانشیر با اشاره به کمبود اعتبار پروژه های عمرانی ورزش و جوانان استان همدان گفت: باید با مهندسی مجدد پروژه ها آنهایی که مولفه هایی همچون پیشرفت فیزیکی مطلوب و نیاز منطقه را دارند در اولویت قرار دهیم.

فرماندار اسدآباد نیز در این جلسه گفت: ابنیه ورزشی اسدآباد تا ۹۹ درصد تکمیل هستند و در بحث تجهیزات آنها به ۸۰ درصد رسیده ایم و در تلاشیم ۲۰ درصد باقی مانده را نیز به انجام برسانیم

مجید درویشی گفت: باتوجه به تدوین سند راهبردی توسعه می توانیم بگوییم سال ۱۳۹۹ سال شکوفایی در بهره‌برداری از اماکن ورزشی اسدآباد است و در تلاشیم از اعتبارات ملی برای این امر بهره ببریم.

وی گفت: اداره ورزش و جوانان می تواند در بحث ایجاد نشاط و امیدواری در بین جوانان گام های خوب و مهمی را با همکاری سایر ادارات بردارد.

درویشی تصریح کرد: شهرداری اسدآباد باید در زمینه محوطه سازی مجموعه های ورزشی با اداره ورزش و جوانان همکاری داشته باشد و اداره ورزش نیز خدمات رفاهی ورزشی به پرسنل شهرداری ارائه دهد چرا که اینگونه خدمات متقابل و همکاری ها باعث پیشرفت شهر و حرکت ان به سمت نشاط و امیدواری است.

کد خبر 4763505

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 15 =