کارت آزمون نظری دوره ICU پرستاران و پزشکان منتشر شد

آزمون بخش نظری دوره ICU ویژه پرستاران و پزشکان متخصص سال ۱۴۰۰ روز جمعه ۷ خرداد به شیوه الکترونیک برگزار می شود، داوطلبان می توانند تا پنجشنبه ۶ خرداد کارت خود را دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، به منظور ارائه تسهیلات به داوطلبان و آشنایی با آزمون الکترونیک داوطلبان می توانند از سه شنبه ۴ خرداد تا ساعت ۱۲ ظهر پنجشنبه ۶ خرداد در آزمون آزمایشی شرکت کنند.

همچنین کارت ورود به جلسه و فرم خوداظهاری کرونا برای داوطلبان در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.Sanjeshp.ir فعال شده است.

آزمون بخش نظری برای دوره های «پرستاری مراقبت های ویژه در آی سی یو سطح ۱»، «پرستاری مراقبت های ویژه در آی سی یو سطح ۲» و «مدیریت بیماران متوسط، شدید و بحرانی Covid ۱۹ بستری در بخش های عادی و ویژه برای متخصصین برگزار می شود.

آزمون کتبی بخش نظری به طور متمرکز و به صورت سؤالات چهارگزینه ای و بدون نمره منفی، به شیوه الکترونیک یا کاغذی، توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی در دانشگاه ها/ دانشکده ها برگزار می شود.

کسب حداقل ۶۰ درصد از نمره آزمون شرط قبولی و ورود به بخش عملی خواهد بود. داوطلبانی که موفق به کسب حد نصاب قبولی نشوند می توانند با ثبت نام مجدد (و پرداخت هزینه ثبت نام) در دو نوبت بعدی آزمون شرکت کنند.

کد خبر 5220619

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha