وکیل متخصص کلاهبرداری چه وظیفه‌ای برعهده دارد؟

کلاهبرداری یک جرم کیفری است و بیشتر در خرید و فروش ملکی دیده می شود و وکیل متخصص کلاهبرداری با توجه به در اختیار داشتن مدارک و اسناد می تواند احقاق حق نماید.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، کلاهبرداری یک جرم کیفری است و بیشتر این کلاهبرداری‌ها در خرید و فروش ملکی دیده می‌شود، لذا وکیل متخصص کلاهبرداری مستند و مستدل علیه کلاهبردار شکایت تنظیم می‌کند و او را به دادگاه می‌کشاند، دادگاه نیز طبق قانون هم ملک را از او پس می‌گیرد و هم ضرر و زیان را از او دریافت می‌کند و هم او را محاکمه کیفری می‌کند، کلاهبرداری در قانون یک جرم است و مجازات زندان دارد.

 وکیل متخصص کلاهبرداری چه وظیفه‌ای برعهده دارد؟

کلاهبردار یا کلاهبرداری

کلاهبردار با وعده‌های مناسب دروغین و با راه و روشی که خود او به کار می‌برد، صاحب اموال مال باخته می‌شود. سپس صاحب مال که ملکش یا مالش را باخته متوجه می‌شود که، مال یا ملک او از دست رفته در حالی که چیزی به دستش نرسیده است، در این شرایط، شخص مال باخته برای احقاق حق خود دنبال یک وکیل است.

در چنین شرایطی وکیل متخصص کلاهبرداری یا همان وکیل کلاهبرداری به کمک شما می‌آید، او با توان و قدرت و علمی که دارد مستدل و مستند به دادگاه ثابت می‌کند کاری که علیه موکل خود انجام شده یک عمل کلاهبرداری بوده است و باید اصل مال به صاحب اصلی برگردد و کلاهبردار باید هزینه خسارت را بپردازد و کلاهبردار مجازات شود.

تمامی این مراحل اگر وکیل متخصص کلاهبرداری نتواند مستند و مستدل ثابت نماید، قطعاً وکیل ضعیفی بوده و مال موکل از دست می‌رود، در چنین شرایطی وکیل باید متخصص، حرفه ای، فنی، علمی و دارای فن بیان قوی باشد تا بتواند قاضی را متقاعد کند که عمل، عمل کلاهبرداری بوده است.

 وکیل متخصص کلاهبرداری چه وظیفه‌ای برعهده دارد؟

ملک یا اموال غیر منقول در کلاهبرداری

بیشتر کلاهبرداری‌ها، در خصوص ملک یا اموال غیر منقول کلاهبرداری می‌شود. پرونده‌های قضایی در دادگاه درخصوص کلاهبرداری ملکی و اموال غیر منقول بسیار زیاد است. ظاهراً کلاهبردارها، سند ملکی و خانه‌های مردم را مورد هدف قرار داده اند و شاید هم آسان‌ترین راه کلاهبرداری همین معاملات ملکی و اموال غیر منقول باشد.

آن‌ها وارد معاملات خرید و فروش مسکن می‌شوند، سپس سند را به نام خود می‌کنند، اکثر کلاهبرداری‌ها به همین شکل صورت گرفته است، یا قراردادی تنظیم می‌شود و با حیله از صاحب ملک امضا می‌گیرند و به عنوان فروش منزل ادعای خرید خانه می‌کنند.

موسسه وکیل متخصص کلاهبرداری (وکیل کلاهبرداری- وکیل ملکی)

وکیل متخصص کلاهبرداری یا وکیل ملکی تهران، باید فردی ماهر، حرفه ای و علمی باشد او باید بتواند حق را از باطل تشخیص دهد و اسناد را به صورت مستند و مستدل جمع آوری نماید و به دادگاه تحویل دهد.

وکلای موسسه ما می‌توانند در خصوص کلاهبرداری و اختلافات ملکی به متقاضیان درخواست وکالت کمک نماید.

شما می‌توانید از طریق شماره تماس از وکلای ما مشاوره بگیرید، مشاوره هم می‌تواند از طریق تماس تلفنی و هم حضوری و هم این که از طریق پیامک‌های واتس اپ و تلگرام باشد.

وکیل ملکی می‌داند که املاک شما چقدر مهم است، خواه در حال خرید، فروش، اجاره یا محافظت از اموال خود هستید. ما تجربه زیادی در رسیدگی به معاملات املاک و مستغلات و دعاوی حقوقی برای مشتریان در هر شکل و اندازه داریم. این بدان معناست که تنها چیزی که باید نگران آن باشید جزر و مد است.

هزینه وکیل متخصص کلاهبرداری (وکیل کلاهبرداری- وکیل ملکی):

جهت اطلاع از قیمت وکیل متخصص کلاهبرداری و وکیل ملکی از کارشناسان مشاوره بگیرید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 5320998

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 9 =