شماره بیست و یکم مجله بین‌الملل مهر منتشر شد

شماره بیست و یکم مجله بین الملل مهر در بخش های ایران در جهان، خاورمیانه و آفریقا، اروپا، آمریکا و آسیا منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، این مجله که به صورت دیجیتال منتشر می شود تلاش می کند به بررسی تحلیلی تازه ترین تحولات منطقه و جهان بپردازد و روند تحولات را در قالب گزارش و گفتگو مورد بررسی قرار دهد.

گفتگو با «فاروق لوغ اوغلو» معاون حزب جمهوری خلق ترکیه در این شماره مجله بین الملل مهر منعکس شده است.

گفتگو با «روبن محرابیان» کارشناس ارمنی؛ ایران و روسیه؛ دو مکمل ژئوپلیتیک؛ گفتگو با «ناظم دباغ» نماینده اقلیم کردستان در ایران و واکاوی روابط اردن و ایران از جمله مطالبی هستند که در این شماره مجله بین الملل مهر منتشر شده اند.

گفتگو با «محمود الزهار» عضو ارشد حماس؛ اتحادیه عرب؛ امیدها و شکست ها؛ آمریکا و چرایی تغییر اولویت در سوریه و گفتگو با «پل پیلار »عضو شورای اطلاعات ملی آمریکا در بخش خاورمیانه مجله قابل دسترسی است.

گفتگو با «کریم پاکزاد» پژوهشگر بنیاد استراتژیک فرانسه؛ طلاق سیاسی لوپن ازز ترامپ؛ تیشه تروئیکا بر ریشه اروپای واحد و گفتگو با «فاروق لوغ اوغلو» معاون حزب جمهوری خلق ترکیه ز جمله موضوعاتی هستند که در بخش اروپا این شماره از نشریه مورد اهتمام قرار گرفته اند.

گفتگو با «استفن لندمن» نظریه پرداز آمریکایی؛ گفتگو با «بارت کرند» عضو سابق شورای امنیت ملی هند؛ گفتگو با «شیرین هانتر» استاد دانشگاه جورج تاون و گفتگو با «ماهر موقع» نماینده پارلمان سوریه از جمله موضوعاتی هستند که در بخش آمریکا این شماره مجله بین الملل مهر منعکس شده اند.

در بخش آسیای این شماره از مجله بین الملل مهر می خوانیم: سایه ترامپ بر ارتش ژاپن؛ گفتگو با «جفری فریدن» استاد دانشگاه هاروارد؛ حضور نظامی چین در افغانستان و گفتگو با «پیر محمد ملازهی» کارشناس مسال شبه قاره.

با توجه به اینکه این مجله سیر تحولات نظامهای منطقه ای و نظام بین الملل را در قالب گفتگو و گزارش گردآوری کرده است می تواند فهم خوبی در روند تحولات چه از حیث خبری و چه تحلیلی به دست دهد.

جهت دریافت شماره بیست و یکم مجله بین الملل مهر اینجا کلیک کنید.

کد خبر 3980276

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =