چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی، برگزیدگان خود را شناخت

برگزیدگان بخش‌های «ثبتی»، «مجوز تولیدی» و «طرح‌های ایده بازار» چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، 26 برگزیده چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی عصر امروز 30 آبان‌ماه با حضور تولیدکنندگان، طراحان، توزیع کنندگان و فروشندگان، مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.

برگزیدگان بخش‌های مختلف این جشنواره بدین شرح معرفی شدند:

1- بخش ثبتی

الف) گروه حرکتی مهارتی:

رتبه اول: فاقد برگزیده

رتبه دوم: گروه طراحی «با فرزندان» برای طرح «چیدنی‌های حرفه‌ای»

رتبه سوم: «علی غلام‌رضایی» برای طراحی «دارت بی‌خطر»

تقدیری: «علی وثاقتی احمد» و «فاطمه وثاقتی احمد» برای طرح «قایق دو منظوره آرتیمیس»

تقدیری: «سید ماشالله مجتبایی» برای طرح «پویان دایره سلامت»

***

ب) گروه آموزشی و کمک آموزشی:

رتبه اول: «طیبه اردیبهشت» و «یاشار مختار بااختیار» برای طرح‌های «میز اکتشاف گام دو»، «میز اکتشاف گام 1 دخترانه» و «میز اکتشاف گام 2 پسرانه»

رتبه دوم: فاقد برگزیده

رتبه سوم: فاقد برگزیده

تقدیری: «مطهره صالحی» برای طرح «خونه کوچولو»

***

ج) گروه فکری:

رتبه اول: «مهدی قادری» برای «طرح نقش کاشی»

رتبه دوم: «شهرام مقصودی» برای طرح «تخم مرغ فضایی لیرو»

رتبه سوم: «حسن حکمت» برای طرح «کشور گشا»

***

د) گروه فرهنگی هنری:

رتبه اول: «موزه عروسک‌های ملل» و «طرح حفاظت از تالارهای ایران» برای طرح «تالاپ، تولوپ، تالاب» 

رتبه دوم: «سعید مقدم» و «مصطفی جلوخانی» برای طرح «انیمیشن‌ساز پویا شو»

رتبه سوم: «موسسه فرهنگی هنری رویش» برای طرح «من و عروسک‌هایم»

تقدیری: «آرتمیس دادرس» برای طرح «بسته خلاقیت سبزینه»

***

ه) گروه کمک‌درمانی:

رتبه اول: «سلمان داداشی» برای طرح «مغزسازی»

رتبه دوم: فاقد برگزیده

رتبه سوم: فاقد برگزیده

***

و) گروه الکترونیکی و رایانه‌ای:

رتبه اول: «امین شریف‌دینی»، «حمیده سادات ثنایی» و «علی اکبر ثنایی» برای طرح «مجموعه کیت‌های لمو»

رتبه دوم: فاقد برگزیده

رتبه سوم: «کنکاش مکانیک» برای طرح «کیت آموزشی الکترونیک»

***

2- بخش مجوز تولیدی

رتبه اول: «علیرضا میرزا رمضان تفرشی» برای طرح «تنی‌بال»

رتبه دوم: عادل یوسفی آذر» برای طرح «چوب سازه پویش»

رتبه سوم: «سیامک رزمی‌نیاز» برای طرح «هلولایو»

تقدیری: «ابوذر ساعتیان» برای طرح «ببعی کاموایی»

تقدیری: «محسن رجبی» برای طرح «تردست چهار نفره»

تقدیری: علی هاشمی اصل» برای طرح «پیچ و خم»

***

3- بخش طرح‌های ایده بازار

رتبه اول: «شهرام مقصودی» برای «طرح استوانه مارپیچ لیرو»

رتبه دوم: فاقد برگزیده

رتبه سوم: فاقد برگزیده

تقدیری: «علی علیزاده طارم‌سری» برای طرح «جابلقا (نرد ایرانی)»

تقدیری: علی جاودانی»، «مختار نصرت‌پور» و «سعید سی‌سختی» برای طرح «فهرست مقدس»

تقدیری: «فائزه آذرافروز» و «بهزاد سلیمانی» برای طرح «سفینه تعادلی»

کد خبر 4465176

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 8 =