معاون استاندار تهران و فرماندار کرج گفت: 70 دستگاه اداری و نهاد شهرستان کرج در طول ایام تعطیلات بدون وقفه در خدمت شهروندان خواهند بود.

احمد ضیایی در گفتگو با خبرنگار مهر در کرج اظهار داشت : این دستگاه عمدتا سازمانها و نهادهای خدمات رسان،امداد، شهری و امنیتی هستند که به صورت شیفتی و کشیکی فعال خواهند بود.

وی افزود : ادارات و سازمانهایی که نام آنها در لیست 70 دستگاه یاد شده قرار دارند موظف به فعالیت در ایام نوروز خواهند بود و تیمهای بازرسی فرمانداری با هماهنگی یا به طور سرزده از آنها بازدید خواهد کرد.

ضیایی خاطرنشان کرد : فرمانداری و سه معاونت آن به طور شبانه روزی در پست خود حاضرند و بر عملکرد دستگاههای مرتبط نظارت می کنند ضمن آن که آماده دریافت و حل هر گونه مشکل در سطح شهرستان هستند.

وی تاکید کرد : تلفنهای سازمانهایی که شماره های گویا و سه رقمی به منظور ارائه خدمات دارند نیز در این ایام کنترل خواهد شد و در صورت قطع یا اشغال مداوم با مسئولان آنها برخورد می شود.

ضیایی یادآور شد : فرمانداری کرج به منظور میزان سنجش آمادگی نهادهای امداد رسان در ایام تعطیلات نسبت به ارائه گزارش صوری به این نهادها اقدام خواهد کرد و در صورت کوتاهی و ضعف در عملکرد با آنها نیز برخورد متقضی صورت خواهد گرفت.

وی از شهرداران و نیروی انتظامی خواست بر ساخت و سازهای غیرمجاز در ایام نوروز نظارت جدی داشته باشند تا پس از تعطیلات مورد مواخذه و بازخواست قرار نگیرند.

کد خبر 462549

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha