کاری به همشهری بودن داورمسابقه با سرمربی نفت مسجدسلیمان ندارم

قائمشهر- سرمربی تیم نساجی مازندران، نسبت به همشهری بودن داور مسابقه تیمش با نفت مسجد سلیمان وسرمربی این تیم جنوبی واکنش خاصی نشان داد وگفت: مرتضی منصوریان جزو داوران با اعتبار است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید مطهری شامگاه جمعه در نشست خبری پیش از بازی تیمش نساجی مازندران برابر میهمانش نفت مسجدسلیمان در قائمشهر گفت: نگاه من به فوتبال حرفه‌ای است و اینها مسائلی نیست که روی آن تمرکز کنم تا تمرکز تیمم به‌هم بریزد. وی افزود: به طور حتم داور مسابقه اعتبار خودش را به خاطر این مسائل زیر سوال نمی‌برد.

سرمربی تیم نساجی مازندران در خصوص بازی روز شنبه تیمش برابر تیم نفت مسجدسلیمان نیزگفت: انتظارم این هست که بازیکنان تیم نساجی برای پیروزی دربازی خانگی درمقابل هزاران هواداراین تیم باید شجاعانه بازی کنند تا به هدف مهم که کسب ۳ امتیاز هست برسیم.

مطهری ادامه داد، بهرحال تیم نفت هم سختکوش است و ما هم درطول این مدت خیلی خوب و دقیق برای بازی با این تیم برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

وی افزود: خیلی امیدوار هستم تیم‌ما از فرصتی تعطیلات دو هفته‌ای لیگ و بهره گیری از توان بالا و پیاده کردن آیتم‌های تمرینی جریان مسابقه فردا موفق باشند.

محکوم به پیروزی دربازی خانگی هستیم

سرمربی تیم نساجی مازندران با بیان اینکه بهرحال برای جا نماندن ازکورس مدعیان تمام فکر وذهن ما به کسب پیروزی دربازی فردا برابر نفت مسجدسلیمان است، گفت: ما محکوم به برد هستیم و باید فکورانه بازی کنیم تا اسیر ضدحملات تیم نفت نشویم و با پیروزی دل هواداران را شاد کنیم.

مطهری ادامه داد: همیشه تفکرات‌مان این است که فوتبال رو به جلو و مالکانه بازی کنیم وبه واقع فوتبال نساجی هم همین است. وی با بیان اینکه پایه واساس تیم فوتبال نساجی، ارائه فوتبال زیبا، مالکانه و رو به جلو است، تصریح کرد: ما می‌خواهیم فوتبال مالکانه بازی کنیم، البته تحقق این مهم بستگی به شرایط بازی فردا دارد که چه تغییراتی ایجاد کنیم.

وی اضافه کرد، به هرحال طبق آمارها، نساجی براساس مالکیت تیم قابل احترامی است، چرا که پایه تیم ما فوتبال زیبا، مالکانه و رو به جلوست.

خیلی‌ها از درون تیم نساجی خبر ندارند

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران دربخش دیگری با اشاره به اینکه بسیاری از بیرون خواهان حضور برخی بازیکنان مورد نظرشان و ارائه ترکیب خاصی دربازی‌ها هستند، گفت: خیلی‌ها از اتفاقات ودرون تیم نساجی به اندازه کادرفنی خبر ندارند و تنها بازی را می‌بینند.

مطهری گفت: به هرحال کادرفنی براساس شرایط تیم تصمیم می‌گیریم که دربازی برابر هرحریفی چه اتفافی پیش خواهد آمد وبا چه ترکیب وتاکتیکی به میدان برود.

با جان ودل برای هواداران نساجی می‌جنگیم

سرمربی تیم نساجی مازندران، از حضورتماشاگران تیمش دربازیهای خانگی را باعث ایجاد انگیزه درمیان بازیکنان وزیباترشدن جریان مسابقه بیان کرد وگفت: همیشه با بازیکنانم صحبت می‌کنم که باید با جان و دل برای هواداران بجنگیم.

مطهری گفت: درحال حاضر دلیل عدم حضور هواداران در بازی برابر نفت مسجدسلیمان را نمی‌دانم، اما همه می‌دانند که زیبایی‌های فوتبال با حضور هواداران معنا می‌شود.

وی یادآورشد، به هرحال، نبودن هواداران هم انگیزه‌ای برای بازیکنان خواهد شد که شجاعانه بازی کنند تا با کسب پیروزی آن را به هواداران که در منازل‌شان بازی را می‌بینند، تقدیم کنند. هواداران همیشه ستاره تیم بوده و برای ما ارزشمند هستند.

به گزارش مهر، دیدارتیم های نساجی مازندران ونفت مسجد سلیمان درچارچوب هفته هفتم رقابتهای لیگ برترفوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار می‌شود.تا پایان هفته ششم این رقابت‌ها تیم نفت مسجد سلیمان با کسب ۸ امتیاز و نساجی مازندران با ۶ امتیاز به ترتیب در رده‌های هشتم ویازدهم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارند.

کد خبر 5599812

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha