مدیر تلگرامی که ماهی ۳۰ میلیون درآمد دارد

 «رضا راد» یا «منصور قیامت» مدیر کانال «گیزمیز» یکی از محبوب ترین کانال های تلگرام است که حدود ۷۰۰ هزار مخاطب جمع کرده. اگر برایتان سوال است که زندگی یک مدیر تلگرام چطور می گذرد این مصاحبه را بخوانید.

مجله مهر- عطیه همتی: « آقا داماد چه کاره هستند؟» «مدیر یک کانال پرطرفدار در تلگرام هستند.» احتمالا شما هم این دو جمله را بارها در شوخی های تلگرامی خوانده اید. اما این دو جمله اصلا چیز غیرواقعی و عجیب و غریبی نیستند. این روزها مدیر کانال تلگرام بودن یکی از شغل های پردرآمد است و تنها زیرساختی که لازم دارد داشتن یک اینترنت پرسرعت است. آقای «رضا راد» با نام مستعار «منصور قیامت» یکی از همان خوره های اینترنت است که از روزی که پایش به فضای مجازی باز شد توانست از این پشت کامپیوتر نشینی درآمد کسب کند. حالا بعد از ۱۰ سال و در سن ۳۱ سالگی مدیریت کانال گیزمیز را با حدود ۷۰۰ هزار عضو به عهده دارد و هر روز ساعت ها برای به روز رسانی کانالش وقت صرف می کند. منصور قیامت مهمان ما در مجله مهر شد تا درباره خودش، تلگرام و شغل عجیب و غریبش گپ بزنیم:

در الکسا به رتبه زیر ۱۰۰ رسیدم

«رضا راد» متولد تیر ۱۳۶۳ در شهر قم است. کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارد و از ۱۰ سال پیش که پایش به اینترنت و فضای مجازی باز شده با نام « منصور قیامت» فعالیت می کند:« روزهای اول دانشگاه یک آهنگی از خواننده ای به همین نام می خواندم. از همان موقع بچه های دانشگاه این اسم را رویم گذاشتند. اوایل کارم در اینترنت هم وقتی می خواستم عضو یک انجمن شوم دنبال یک نام کاربری دهان پرکن  می گشتم که خاص هم باشد. برای همین کلمه «قیامت» را انتخاب کردم. بعد هم که وبلاگ زدم از همین اسم استفاده کردم تا اینکه به همین نام مشهور شدم. نام وبلاگم این بود: قیامت واقعی همین جاست.» نشستن پای کامپیوتر و گشت زدن در فضای مجازی بزرگترین قسمت زندگی قیامت است. آنقدر که روزانه در وبلاگش ۱۰۰ پست می گذاشته و برای جمع کردن این پست ها ساعت ها وقت صرف می کرده تا اینکه به رتبه ۱۰۰ ایران در الکسا می رسد: «در وبلاگ هیچ سررشته ای نداشتم فقط از عکس، شعر، جوک و کلا مطالبی که به نظرم جالب می آمد را در وبلاگم قرار می دادم. آن موقع بود که استعداد خودم را در این زمینه کشف کردم که چقدر خوب می توانم جذب مخاطب کنم. بعد دیدم «بلاگفا» امکاناتش کم است وارد «بلاگ اسپات» شدم. در آنجا در عرض ۴ماه به رتبه زیر ۱۰۰ ایران رسیدم. اصلا نمی دانستم الکسا چیست. بقیه کامنت می گذاشتند که خبر داری چه کار کرده ای؟»

در خواستگاری می گویم «وب مستر» هستم

چت های زیاد و بی مورد یکی از کارهای بیهوده ای است که قیامت می گوید حسابی وقتش را با آن تلف کرده است آنقدر که ۶ اکانت یاهو مسنجری که داشت همگی از آی دی های مختلف پر شده بود و دیگر ظرفیت نداشت.« متاسفانه یکی از ناراحتی هایم این است که عمرم را سر همین چت کردن تلف کردم. رسیدم به جایی که کلا چت کردن را کنار گذاشتم. من خیلی درگیر اینترنت بودم و الان هیچ دوستی ندارم. در مهمانی های فامیلی شرکت می کردم ولی دوست درست و حسابی نداشتم. آن موقع ها فامیل ها و آشناها همیشه می گفتند مگر می شود از اینترنت پول در آورد؟ من برعکس بقیه هیچ وقت در کارم مشوق نداشتم. زمانی هم بوده که بیرون کار کنم. اما در حال حاضر شغلم همین کارهای اینترنتی است. مگر شما چطوری پول در می آورید؟ خب کانال هم یک رسانه است. من هم مدیر یک رسانه هستم. خانواده ام اوایل مخالف بودند می گفتند این کار آینده دار نیست البته راست هم می گفتند چون کار سازماندهی شده ای نیست ولی خب من درآمدم خوب است. خیلی مهم است آدم شغلش را دوست داشته باشد. من واقعا عاشق شغلم هستم ولی مادرم وقتی می رود خواستگاری باید برایشان حسابی توضیح بدهد  وگرنه متوجه نمی شوند. بعضی ها که از همان پشت تلفن شغلم را نمی فهمند و فکر می کنند بیکارم و رد می کنند. (خنده) نام شغل ما «وب مستر» است.»

هر تبلیغ ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزارتومان درآمد

اولین حقوق مجازی قیامت از گذاشتن یک بنر در وبلاگش شروع می شود که در آمدش ماهی ۸ هزارتومان بود. بعد این موضوع در ادامه به فروش سریالهای کره ای و جومونگ های مختلف می رسد: « یک زمانی سریال های کره ای بیننده زیادی داشت من هم رفتم و درخواست همکاری برای فروش دادم. اتفاقا خیلی هم فروختم و سود کردم.» قیامت درآمد ماهانه اش از تبلیغات اینترنتی را لو نمی دهد و فقط به دادن نرخ پست های تبلیغاتی در کانالش اشاره می کند: « درآمد را به زبان خودم نمی گویم اما حدودش را همه می دانند. تبلیغات در گیزمیز بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزارتومان است که تا سه هفته آینده رزو شده است. معمولا هم روزی ۲ تا تبلیغ بیشتر نمی گذارم. چون کیفیت کانال برایم خیلی مهم است. من آدم وسواسی هستم. آنقدر که در تمام این ۱۰ سال تنهایی کار کردم. خیلی ها در این چندسال به من گفتند دمتان گرم تیم تان خیلی خوب است و وقتی فهمیدند من تنهایی کار می کنم تعجب کردند. برای گذاشتن تبلیغات هم خیلی وسواس دارم. اینکه متنش چه چیزی باشد و یا چه زمانی منتشر شود برایم مهم است. بنابراین یکی از تبلیغات را شب قبل خواب و دیگری را هم ظهر قبل از ناهار می گذارم. در طول روز هم حدود ۳۰ تا تماس برای گذاشتن تبلیغ دارم که شاید جز دو تماس بقیه را جواب نمی دهم. چون اصلا نیازی به جواب دادن ندارم. حتی برخی هم می گویند باید برای تبلیغ قرارداد ببندیم که من اصلا چنین اعتقادی ندارم من در چت شماره کارت می فرستم آنها هم باید کارت به کارت کنند. حالا این تبلیغات برای برخی بازدهی خوب داشته پیام داده اند و گفتند که حلالت باشد. برخی هم فحش دادند و گفتند بازدهی برایشان نداشته است.» با اینکه آقای مدیر درآمدش را لو نمی دهد با یک حساب سرانگشتی می توان حدس زد که باید ماهیانه بالای ۳۰ میلیون تومان درآمد داشته باشد.

کانال یک میلیون نفری حدود یک میلیارد تومان می ارزد

اسم عجیب و غریب گیزمیز هم سوال بعدی ما می شود که این اسم از کجا می آید؟« من وقتی خواستم برای سایتم یک دامین بگیرم. اصرار داشتم که دات کام باشد. برای همین هرکلمه معنی داری که وارد می کردم پیش از من آن را گرفته بودند. هرکلمه بی معنی هم که وارد می کردم انگار به زبان های خارجی معنی داشت چون آن ها را هم گرفته بوند. تا اینکه کلمه «گیزمیز» به ذهنم رسید. به نظرم هم یک اسم فان بود و ۶حرف بیشتر نداشت. برای همین ثبتش کردم. بعد هم با ورود کانال به تلگرام این اسم را ادامه دادم.» درحین مصاحبه که منصور قیامت روبرویمان نشسته است در کانال تلگرامی اش پیام های جدیدی اضافه می شود و این موضوع سوال ما می شود: « من از قبل یک سری از پست ها را آماده می کنم و به تازگی همکار جدیدی به کار اضافه کرده ام که در غیاب من پست ها را در گیز میز منتشر می کند. شما اگر یک نصفه روز از رقبایت جا بمانی دیگر جاماندی و بعد فایده ای ندارد. برخی کلی برای عضو جمع کردن پول های سنگین خرج می کنند. اما من به این کارها اعتقادی ندارم. یک بار هم سی هزارتومان برای تبلیغ دادم که هیچ فایده ای نداشت. من خبر دارم که شبکه های ماهواره ای یک میلیارد تومان پول می گیرند و یک کانال با یک میلیون عضو به شما می فروشند. بعضی هم با پست های غیراخلاقی سعی می کنند آدم جمع کنند. اما من پست هایم همه خانوادگی است و بیشتر عضوهایم هم به خاطر کپی و فوروارد پست هایم اضافه شده اند. اواسط رشدمان خیلی بالا بود و به روزی ۱۴هزارنفر رسیده بود. اما الان به ۷ هزارنفر در روز تقریبا رسیدیم. من وقتی شروع به کار کردم برخی کانال ها سی هزار فالوئر داشتند. »

پلیس فتا حواسش به همه چیز نیست

آقای قیامت می گوید که دوست دارد به عنوان یکی از مدیران پرطرفداران تلگرام با مسئولین وزارت ارتباطات تعامل داشته باشد و به گفته خودش اگر کاری از دستش برمی آید انجام دهد اما تاکنون هیچ کدام از مسئولین سراغش نیامدند: « به نظرمن باید این تعامل وجود داشته باشد اتفاقا من از پلیس فتا و فیلترینگ واقعا تقاضا می کنم که روی کانال های تلگرام و کارهای ما نظارت کنند. اگر جایی مشکلی پیش آمد تذکر بدهند. ماهم حتما به آن عمل می کنیم. اینطوری نباشد که بعد وارد عمل شوند. اتفاقا برخی کانال ها خیلی مستهجن هستند که باید فیلتر شوند. به نظرمن متاسفانه پلیس فتا حواسش به همه چیز نیست.» با این حال آقای قیامت می گوید بسیاری از جامعه شناسان و دانشجویان و فعالان حوزه ارتباطان برای بررسی و تحقیق سراغش آمدند و از او درباره این کار پرس و جو کرده اند.

تلگرام فیلتر شود عین خیالم نیست!

با این همه فشار کاری و تبلیغات و درآمد چند ۱۰ میلیونی آقای قیامت یک ماشین «لیفان ۶۲» و یک گوشی «هوآوی» دارد که در طول مصاحبه فقط به خواست ما یک بار از جیبش بیرون می آورد. بارها هم تاکید می کند که این گوشی به دست بودن اصلا چیز خوبی نیست و زمانی که از پشت میز کارش بلند می شود دیگر خودش را با تلفن همراهش سرگرم نمی کند. قیامت اعتراف می کند که جز کارهای اینترنتی کار دیگری بلد نیست ولی از فیلتر شدن تلگرام هم هیچ ابایی ندارد: « من پیش از ورود به تلگرام داشتم از دنیای اینترنت می رفتم اما کانال، دقیقا همان چیزی بود که می خواستم برای همین پابند شدم. خیلی ها به من می گویند اگر تلگرام فیلتر شود نمی ترسی؟ چون کانالت حیف است. من همیشه گفتم اگر فیلتر شد، حداقل یک خوبی دارد که به زندگی مان می رسیم؛ چون واقعا تمام وقتمان را از دست دادیم. من واقعا جوانی ام پای اینترنت رفت. اینترنت درک، شعور ودانشم را بالا برد. درآمد نسبتا مناسبی هم بدست آوردم. توانستم توانایی هایم را به خودم و بعد به دیگران ثابت کنم. اما مهم ترین نکته منفی اش این بود که اصلا نتوانستم جوانی کنم. من بخواهم مسافرت بروم با بدبختی سه روز جایی می روم و باید سریع برگردم. چون باید کانال را به روز کنم.اینطوری نمی شود زندگی کرد. اما تا زمانی که هستم به اعتبار و کیفیت کارم اهمیت می دهم. اگر گیزمیز را ول کنم اعتبار ۱۰ ساله ام کاملا خدشه دار می شود. منصور قیامت اگر موفق بوده به خاطر این است تمام وقت کار کرده . حالا اگر تلگرام فیلتر شود بزرگ ترین فایده اش این است که به زندگی‌مان می رسیم. من هم آدم طماعی از نظر مادی نیستم. کارم را هم کرده ام و همه فهمیده اند منصور قیامت می تواند.»

کد خبر 3004070

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 4 + 10 =

  نظرات

  • IM NOTHING13 ۱۲:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   10 4
   زنده باد آقا رضا قیامت خودمون موفق باشی داش
  • سارا پرمون ۱۲:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   8 4
   من عاشق کانال زیبا و پرمحتواتونم.خدا قوت.
  • kimiaey ۱۲:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   3 4
   كارشون واقعا عالي سايت خوبي دارن اميدوارم هميشه موفق باشيد.
  • محسن ۱۳:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   5 2
   واقعا خیلی جالبه، بعضی ها درآمدهای خیلی خوبی دارن! البته نوش جونشون، چون بلدن چطور پول در بیارن!
  • نگار ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   7 4
   کانالت عالیه
  • سهیلا ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   5 3
   آقا منصور خسته نباشی دادا.گل کاشتی.دمت گرم.فدایی داری یه دنیااااااااااااا.😍❤
  • فاطمه خانجانی ۱۳:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   9 3
   سلام آقای قیامت کانال بسیار خوب وپر محتوایی دارید خسته نباشید، من وقتی وارد تلگرام میشم اول کانال شما رو باز میکنم خدا قوت
  • محمدرضا ۱۴:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   4 4
   این حرف رو از دل ما وبمسترها زدی دمت گرم. "واقعا تمام وقتمان را از دست دادیم. من واقعا جوانی ام پای اینترنت رفت. اینترنت درک، شعور ودانشم را بالا برد. درآمد نسبتا مناسبی هم بدست آوردم. توانستم توانایی هایم را به خودم و بعد به دیگران ثابت کنم. اما مهم ترین نکته منفی اش این بود که اصلا نتوانستم جوانی کنم. من بخواهم مسافرت بروم با بدبختی سه روز جایی می روم و باید سریع برگردم."
  • ولی ۱۴:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   6 2
   اقای قیامت ، کانالتون واقعا عالی ،100 تا کانال حذف کردم ،غیر کانال شما. چون واقعااا یدونس و از زحماتتون تشکر میکنم. موفق و پیروز باشین.
  • میلاد صوفی ۱۴:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   4 1
   آقای قیامت واقعا عالیست.دمتون گرم...امیدوارم همیشه موفق باشید
  • اشکان جهانی ۱۴:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   3 17
   گروه بدی نیست ولی درآمدی که گفته کاملا خالی بندیه. واسه تبلیغ به سایتهای معروف دوزار نمیدن وای به حال یه گروه تلگرام بی نام و نشون.
  • امیرخسروی ۱۴:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   3 2
   سلام خسته نباشی همه چی واقعا عالیه
  • حمیده ۱۴:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   6 6
   آقای قیامت ممنون از این همه پشتکار وجسارت ،که باعث شده این کانال به این خوبی مخاطب رو جدب کنه.انشاالله در همه ی مراحل زندگی موفق باشید.
  • دختر همسایه.اصفهان ۱۵:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   2 3
   سورپرایزززز....خسته نباشی .. 1ساله میام گیز میز تازه فهمیدم اسمتون چیه..:| موفق باشی اقا رضا.. همه چی خیلی عالیه...هم سایت..هم کانال .هم مجله بهترینهای تلگرام
  • ساحل ۱۵:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   5 3
   در جواب اقا اشکان بگم که اتفاقا خیلی ام خوب پول میدن من ی کانال ۲۰ کا دارم ولی ماهی ۱۰۰ حداقل در میارم
  • ایسان میرزازاده ۱۶:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   3 2
   سلام بینهایت ممنون از کانالتون واقعاعالیه به خاطر داشتن فیلم وتصویر و متن کمتون خودتونو پر طرفتار کردین
  • آذین ۱۶:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   4 8
   به نظر منم درآمدش اگر بالا هست از باعرضگی خودشه و وقتی که پاش میذاره نوش جونت مال حروم که نمیخوری
  • آذین ۱۶:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   4 4
   ولی خدائیش چه چهره جدی و مدیرانه هم دارن
  • علی محبت خواه ۱۶:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   4 3
   منصور قیامت واقعا دمت گرم منم خیلی سرم تو تلگرام و اینترنت هس و روزانه خیلی سرکوفت میخورم سر این کارم ولی الان کسی بهم حرفی بزنه مصاحبه شما رو بهش نشون میدم تا دهنش بسته بشه. ماهیانه ۳۰ملیون کم پولی نیس.خداقوت بردار.
  • سیدکریم ۱۶:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   5 1
   بله چون توی سایت ها مردم همیشه صفحه اصلی رو نمی بینند،و در ضمن اینقدر هم خواننده ثابت ندارن....خواننده قطعا دارن ولی ثابت نه...چون معمول خواننده ها رو موتورهای جستجو ارجاع میدن و میزبان میشن برای نخستین بار... که البته همین مهر مثلا هزینه تبلیغاتش خیلی بالاست....یه سایت با رنک السکا 47 ایران میتونه تعیین کننده باشه...
  • سارا ۱۶:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   11 7
   به نام خدا من دنبال یه شوهر بیکار میگشتم بیا منو بگیر
  • mohamad ۱۸:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   11 2
   گیز به ترکی میشه دختر،گیز میز میتونه همون دختر مختر خودمون باشه
  • حسام صفري ۱۹:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   3 3
   سلام عزيزم خيلي خوشحال شدم كه خبري راجع به شما خوندم.ان شااله هميشه موفق و سرحال باشي عزيزم،به زودي ميام پيشت براي تبليغات برندم، يا علي
  • علیرضاپارسا ۲۰:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   3 4
   دمت گرم اقارضاوخوشبحالت کاش ماهم شانس تورو داشتیم.
  • پارسا اشجعی ۲۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   2 3
   سلام به شما واقعا دمت گرم من که فکر میکردم این مطالب حاصل تلاش چندین نفره آقا خدا قوت
  • مهمان04 ۲۰:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   3 3
   درود بر ایشون انشالله که همیشه موفق و سلامت باشن کانال خیلی خوبی دارن محتوای کانال رو خیلی با دقت انتخاب می کنن و ممنون از مهر ...
  • محمود ۲۲:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   3 2
   منصور جان ياد پرشين تولز بخير!
  • نرگس ۲۲:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
   2 3
   خدایییییییش حقتههه نوش جونت تو باید مسول جایی بشی واقعا لیاقتشو داری ملت ایران به تو افتخار میکنن
  • حمید ۰۱:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
   4 5
   سلام من خودم سایت داشتم و رتبه الکسا سایتم زیر 100 بود ...روزانه نزدیک به 150 پست جذاب و خواندنی میزاشتم و بازدید بسیار بالایی داشتم تقریبا روزی 20 هزار آی پی ولی درآمدی که شما میگید دارید میتونم به قاطعیت بگم خالی بندیه چون من کاملا لمسش کردم..هزینه های بالای نگهداری سایت و بروز رسانیش بالاست و از همه بدتر کسی این پولایی که شما گفتید رو نمیده...اینو با یقین میگم.
  • رها کجایی ۰۱:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
   3 2
   ایشون خیلی از مطالبی رو که سایت های دیگه با زحمت ترجمه میکنند رو بر میدارند و با لیبل گیز میز توی کانالشون میذارن، موفقیت توام با شارلاتانیزم موفقیت نیست!
  • hjvdfk ۰۹:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
   2 1
   گازدير يا به عبارت ديگر باس گازا
  • ندا ۱۰:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
   2 2
   عاقا چرا غصه چرا ناراحتی بیاد من خودم قبول میکنم شغلشو،خودمم ممیشم همکارش
  • محمد نجفی زاده ۱۱:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
   3 2
   تبریک به رضا راد عزیز دست آورد شما حق شماست چرا که زحمت کشیدید و خلاقیت دارید دوستانی که تلگرام رو با سایت مقایسه میکنند کلاً در اشتباهند.
  • مهسا طبسی ۰۱:۱۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۲
   2 2
   لطفا لینک کانالتون رو اینجا بگذارید
  • باران ۱۲:۱۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۲
   3 6
   چون بچه قم بوده زرنگ بوده.دم بچه های قم گرررررررررررررررم
  • زهرا ۱۰:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
   3 2
   چه جالب و باهوش
  • no asab ۱۵:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۲
   3 4
   واقعا برای فیلترینگ متاسفم که گروه های مبتذل تلگرام رو فیلتر نمیکنن اون وقت میان چت روم هارو که همه ی قوانین فیلترینگ رو رعایت کردن فیلتر میکنن واقعا ینی انقد تلگرام با ارزشه؟ ینی رسانه های بیگانه { تلگرام} نباید فیلتر بشن؟ چت روم ها فقط فضای گفتاری دارن اونم با رعایت تمام دستورات فیلترینگ ولی تلگرام همه چی داره فیلم . گفتار. نوشتار . عکس . همه چی ولی با این حال بازم چت روم هارو فیلتر میکنن و تلگرام با خیال اسوده داره ادامه میده به گند زدن هاش به جامعه اسلامی.... دمت گرم رئیس وزارت ارشاد.
  • مهران ۰۹:۰۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
   6 2
   وب مستر؟ تو به خودت میگی وب مستر؟ بابا کوتاه بیا اول برو معنی وب مسترا بفهم بعد بگو وب مستر با ۴ تا کپی کردن از سایت های اینو اون نمیشه گفت وب مستر چند ساله داریم طراحی سایت میکنیم ، افزونه ، قالب و .... تاحالا جرأت نکردیم به خودمون بگیم وب مستر و باید به اقا حمید بگم اسم اون سایتی که رتبش زیر ۱۰۰ بود را مطرح کنه تا کا هم بدونیم، سایت زیر ۱۰۰ یعنی گنج چی میگی شما!
  • صادق ۱۹:۰۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۹
   3 1
   منصور عزیز منم از همونا بودم که با هام چت میکردی چندین سال پیش:)) واقعا نوش جونت باحال ترین کسی هستی که تو نت باهاش حرف زدم
  • محمد ۲۲:۰۵ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۳
   1 1
   خیلی خوش شانسی چه جوری تونستی
  • حسین ۲۱:۵۳ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۵
   2 1
   سلام میخواستم ببینم آدرس یه سایت توی کانال بفرستید چقدر هزینه میشه
  • ف الف ۱۹:۱۲ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۸
   6 3
   شفل كاذب درامد كاذب خوش بحال دولت و ملت تشويق هم داره واقعا!!!! باورم نميشه ملت اينقدر بيكارن
  • نیکومنش ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۱
   7 3
   تا چه اندازه؟ چقدر؟ چه قدر آدم باید ساده باشد تا فریب بخورد؟ این آقا هشت‌اش گرو نه‌اش است ـ آه ندارد با ناله سودا کند ـ چه میگویید شما؟ همین مصاحبه هم آخرین تلاش است ـ ساختگی و برای تبلیغات است! اگر کمی دقت کنید خیلی چیزها دستگرتان میشود.......
  • قاسمی ۲۲:۱۵ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۶
   8 0
   امثال ایشون ذایقه جامعه رو بسمت کارهای سطحی و فان و کوته نگری هدایت میکنن و جالب اینکه به این کارهای عوام پسندانه با غرور افتخار میکنند!
  • طبیب ۲۰:۱۷ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۰
   3 1
   سلام و عرض خسته نباشید به قیامت عزیز. انشاالله که در سایر مراحل زندگی موفق باشید . داستان زندگی شما مهمترین عبرتی رو که برای ما جوونا داره تلاش و پشتکار و ایستادگی و جدیت رو داره . با آرزوی موفقیت و سربلندی و تندرستی برای تک تک جوانان ایران
  • یحیی مرادی ۰۲:۴۳ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۹
   2 1
   بارکلا
  • میر مهدی جعفری ۱۰:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
   2 1
   و اما قدرت اینترنت و کسب درآمد از اینترنت اینجا مشخص میشه. کار مهرنیوز هم عالی بود لذت بردیم.
  • حسین ۰۱:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۷
   1 1
   عالی
  • negin farahmand ۲۳:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۹
   6 1
   سلام من خودم تو تلگرام کانال دارم 390kحتی با افتخار میتونم بگم اگه کانال من بهتر و بیشتر بازدهیش از گیز میزی ک نصفش فیکه نباشه کمترم نیس ولی اگه ماهم مث شما فیک تزریق میکردیم الان یک میلیون بودیمو اره برای هر تبلیغی اونقد پول میگرفتیم افتخار میکنم به واقعی بودن کانالم و اورجینال بودنش
  • Ali ۰۹:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۹
   4 1
   معرفی کن کانالتو
  • amirmohamad ۱۰:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
   1 1
   واقعا عالی بود کاش..........؟
  • نیما ۱۲:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۵
   3 0
   سلام،کانال خوبی دارید،ولی برای کانال موضوع خوبی انتخاب نکردید یک دفعه عکس طنز میزارید یک دفعه دانستنی یکدفعه تفریحی و.... بعد شما نگاه کنید تعرفه تبلیغ کی میاد 1 میلیون بده تبلیغ تو کانال اخه من اینیستاگرام میشناسم با 490k داره خیلی کمتر از 1 میلیون میگیره
  • الی ۰۸:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۸
   9 2
   کانال گیز میز خیلی پوچ و بی محتواست. تعجبی نداره این همه عضو داشته باشه، چون مردم ما چرت و پرت خون هستن. واقعا متاسفم.
  • مجله تصویر زندگی ۱۱:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۸
   1 2
   بابت این موفقیت بزرگ بهتون تبریک می گم
  • مهدی تواضعی ۲۲:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۸
   2 4
   عالیع ولی یه گلایه من کلی سوژه براتون فرستادمولی هیچ کدومو نزاشتید
  • باران ۱۵:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۱
   3 2
   خوب ما چی کار کنیم
  • مصطفی IR ۰۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۷
   0 2
   عالی
  • IR ۱۵:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
   2 3
   لینک کانال رو میخوام
  • علی اسماعیلی IR ۱۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
   1 2
   عالیه اگه بشه