شماره۱۳ مجله بین‌الملل مهر/ گفتگو با سفیر پیشین آمریکا در ناتو

شناسهٔ خبر: 3608455 -
شماره سیزدهم مجله بین الملل مهر در بخش های ایران در جهان، خاورمیانه و آفریقا، اروپا، آمریکا و آسیا منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، این مجله که به صورت دیجیتال منتشر می شود تلاش می کند به بررسی تحلیلی تازه ترین تحولات منطقه و جهان بپردازد و روند تحولات را در قالب گزارش و گفتگو مورد بررسی قرار دهد.

گفتگو با «رابرت هانتر» شفیر پیشین آمریکا در ناتو و مشاور معاون رئیس جمهوری پیشین آمریکا در این شماره مجله بین الملل مهر منعکس شده است.

تمام بدعهدی‌های آمریکایی، عربستان به دنبال کنترل مناسبات دوجانبه ایران و عربستان و جهان چندقطبی و آینده غرب آسیا از جمله مطالبی هستند که در این شماره مجله بین الملل مهر منتشر شده اند.

گفتگو با پل پیلار عضو سابق شورای امنیت ملی آمریکا، سناریوی غرب برای منطقه چیست؟، گفتگو با فرهنگ جهانپور استاد دانشگاه آکسفورد و گفتگو با طلال عتریسی استاد لبنانی در بخش خاورمیانه مجله قابل دسترسی است.

پشت پرده افشاگری اردوغان درباره حوادث بروکسل، روزگار بد کامرون در انگلیس، بررسی دیدگاه‌های متعارض درباره مناقشه قره باغ و گفتگو با سید جواد میری استاد پژوهشگاه علوم انسانی از جمله موضوعاتی هستند که در بخش اروپا این شماره از نشریه مورد اهتمام قرار گرفته اند.

در بخش آسیای این شماره از مجله می خوانیم: خط و نشان جان کری برای مخالفان دولت وحدت ملی افغانستان، سیاست چرخش آمریکا به آسیا، نشست تحولات شبه قاره و چشم انداز مذاکرات صلح افغانستان.

گفتگو با دکتر رابرت هانتر سفیر پیشین آمریکا در ناتو، گفتگو با پروفسور بروس هال از نظریه پردازان برجشته مکتب سازه انگاری در روابط بین الملل، چرا در اسناد پانامایی نامی از آمریکایی‌ها دیده نمی شود و قدرت رقابتی اقتصاد دیجیتال اتحادیه اروپا و آمریکا از موضوعاتی هستند که در بخش آمریکا این شماره مجله بین الملل مهر منعکس شده اند.

با توجه به اینکه این مجله سیر تحولات نظامهای منطقه ای و نظام بین الملل را در قالب گفتگو و گزارش گردآوری کرده است می تواند فهم خوبی در روند تحولات چه از حیث خبری و چه تحلیلی به دست دهد.

جهت دریافت شماره سیزدهم مجله بین الملل مهر اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 6 =