محصولات داخلی هم تراز با تکنولوژی روز دنیا هستند

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در بحث خودباوری غرفه ها و شرکت کنندگان بسیار متفاوت ظاهر شدند و محصولات به روزتری را در راستای نیاز کشور ارائه داده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سیدکمال هادیانفر، در بازدید از نمایشگاه ایپاس اظهار کرد: در گذشته بسیاری از محصولات پلیس و حوزه های امنیتی به خصوص در حوزه راهنمایی از خارج از کشور تامین می شد ولی امروز ما شاهد این موضوع هستیم و می توانیم با اقتدار بگوییم که بخش زیادی از این محصولات، تولیدات داخلی خودمان است. و امروز طی بازدیدی که از این نمایشگاه داشتم حدود ۴ محصول را مشاهده کردم که نیاز کشور است و ما باید به جای اینکه به دنبال شناسایی در بازارهای بین المللی  باشیم ، قطعا می توانیم از همین محصولات تولید داخل استفاده کنیم .

وی تصریح کرد: هر چند برخی از این محصولات در ابتدای راه و برخی در انتهای راه هستند ولی باید تماما با دانش فنی تلفیق شوند. یعنی دانش فنی- پلیسی رو سیستم نشسته شود تا خروجی ها مشخص گردد و لذا برگزاری این نمایشگاه بسیار کار خوبی است و امیدواریم طی این چندسالی که توسعه پیدا کرده در سال های آینده هم توسعه روز افزون همگام با نیازهای جامعه باشد و نمایشگاه شرایطی نشود که خارجی ها محصولاتشان را به داخل کشور بیاورند. زیرا نمایشگاه ایپاس از جمله نمایشگاه های است که دارای تفاوت در نمایش تولیدات داخلی بوده است.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: افرادی که در داخل کشور هستند باید نیاز سازمان ها را نیازسنجی کنند و درک کافی ذاشته باشند و براساس آن محصول داخلی را تولید کنند . ولی اگر بجایی برسیم که در سال های آینده در ایپاس شرکت های کره ای-آمریکایی-ژاپنی و ...، به فرض در این نمایشگاه عرض اندام کنند آن زمان صنعت ما رو به نابودی خواهد رفت.

هادیانفر افزود: در بحث اینترترافیک نمایشگاه های مختلفی در کشورهای اروپایی داریم و اینترترافیک تقریبا در سه کشور دنیا در حال اتفاق است یعنی جایگاه اصلی اش هلند است، و چین و ترکیه در جایگاههای بعدی قرار دارند.

وی تاکید کرد: توصیه می کنم تمام دستگاه های اجرایی در حوزه امنیتی- پلیسی مشغول به فعالیت هستند حتما باید از این نمایشگاه استقبال کنند.

کد خبر 4734722

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 6 =