عملکرد خبرگزاری مهر گیلان در حوزه تبلیغات اسلامی و سپاه مطلوب است

رشت- معاون روابط عمومی و تبلیغات اسلامی سپاه قدس گیلان با اشاره به حضور نیروهای متعهد و خوب در خبرگزاری مهر این استان، گفت: عملکرد خبرگزاری مهر گیلان در حوزه تبلیغات اسلامی و سپاه مطلوب است.

به گزارش خبرنگار مهر، روح الله پوراسماعیلی پنجشنبه در بازدید از دفتر خبرگزاری مهر استان گیلان با اشاره به نقش رسانه در آگاهی بخشی جامعه، اظهار کرد: دشمن امروز از ابزارهای رسانه‌ای برای ضربه زدن به انقلاب و نظام اسلامی استفاده می کند.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی در این زمینه هزینه‌های بسیاری انجام داده است، افزود: اصحاب رسانه باید با تولید محتوای مناسب رسانه‌ای و بیان دستاوردهای نظام در طول ۴۰ سال گذشته و آگاهی بخشی به جامعه در برابر توطئه‌های دشمن مقابله کنند.

معاون روابط عمومی و تبلیغات اسلامی سپاه قدس گیلان در ادامه با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: خبرنگاران و رسانه باید در این زمینه نیز محتواسازی کرده و سطح آگاهی آحاد جامعه را درباره این بیانیه که افق گام دوم انقلاب را از سوی مقام معظم رهبری ترسیم کرده افزایش دهند.

وی همچنین به رسالت سازمان تبلیغات اسلامی و فعالیت‌ها و اقدامات و تحولات خوب صورت گرفته از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان با حضور حجت الاسلام مهدوی اشاره و تصریح کرد: سازمان تبلیغات در حوزه ترویج، تبلیغ و اشاعه مبانی اسلامی و انقلاب گام‌های خوبی برداشته است.

پوراسماعیلی با اشاره به عملکرد خوب خبرگزاری مهر در استان گیلان در راستای پوشش اخبار سازمان تبلیغات اسلامی و همچنین سپاه قدس گیلان، گفت: این خبرگزاری با بهره‌گیری از نیروهای خوب و متعهد توانسته در حوزه فعالیت‌های رسانه‌ای استان گیلان گام‌های مثبتی بردارد.

وی ادامه داد: خبرگزاری مهر استان گیلان در پوشش اخبار مربوط به فعالیت‌های سپاه قدس گیلان نیز عملکرد مطلوبی دارد.

بیان مشکلات و دغدغه‌های مردم رسالت اصحاب رسانه

در ادامه این دیدار مدیر خبرگزاری مهر در استان گیلان نیز ضمن قدردانی از همکاری و تعامل خوب روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان با خبرگزاری‌ها و اصحاب رسانه، اظهار کرد: خبرگزاری مهر استان گیلان در طول فعالیت خود تلاش کرده تا در حوزه تبلیغی و آگاهی بخشی رسالت‌های سازمان تبلیغات اسلامی و سایر دستگاه‌ها به جامعه گام‌های خوبی بردارد.

مریم اصغری با اشاره به برخی از سیاست‌های کاری خبرگزاری مهر، گفت: تمامی خبرنگاران فعال در خبرگزاری مهر استان گیلان تلاش می کنند تا در راستای تحقق این سیاست‌ها به ویژه پوشش مطلوب فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی عملکرد مطلوبی داشته باشند.

وی آگاهی بخشی به جامعه و انتقال مشکلات و دغدغه‌های مردم به مسئولان را یکی از مهم ترین رسالت‌های خبرنگاران دانست و ادامه داد: با توجه به اینکه محرومیت استان گیلان در پوشش سبز آن  مخفی است لذا اصحاب رسانه استان باید صدای مردم بوده و این محرومیت و مشکلات را به گوش مسئولان برسانند.

کد خبر 4772529

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 4 =