اعطای ۴۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به صنعتگران استان اصفهان

کاشان - مدیرکل صمت استان اصفهان گفت: تاکنون ۴۵۰ میلیارد ریال تسهیلات به صنعتگران و کارآفرینان استان اصفهان برای افزایش رونق تولید پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، ایرج موفق عصر پنج شنبه در جمع خبرنگاران کاشانی با بیان اینکه با برگزاری جلسات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان اصفهان ۳۵ درصدواحدهایی که مشکل داشتند با تصویب این کارگروه به چرخه تولید برگشته اند، اظهار داشت: با ظرفیت سنجی انجام شده بعضی از واحدهای تولیدی-صنعتی به ظرفیت اسمی خود نرسیده اند.

وی با اشاره به تشکیل کمیته ای برای ظرفیت سنجی واحدهای تولیدی-صنعتی ابراز داشت: به دنبال این هستیم که با توجه به ظرفیت ماشین آلات نصب شده و زیرساخت های موجود در این واحدها، ظرفیت آن ها را به مقدار واقعی برسانیم.

مدیرکل سازمان صمت استان اصفهان با بیان اینکه اگر واحدی با حداقل ظرفیت خود کار نکند روز به روز دچار مشکل می شود، تصریح کرد: مجموعه سازمان صمت استان اصفهان تمام تلاش خود را برای افزایش رونق تولید در واحدهای تولیدی-صنعتی به کار بسته است.

در استان اصفهان چهار هزار طرح صنعتی در دست اجراست

وی با اشاره به اینکه در استان اصفهان چهار هزار طرح صنعتی در دست اجرا داریم، خاطرنشان کرد: این طرح ها به سه بخش دارای ۴۰درصد پیشرفت فیزیکی، ۶۰درصد پیشرفت فیزیکی و ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی تقسیم بندی شده اند.

موفق درباره طرح های دارای ۶۰درصد پیشرفت فیزیکی گفت: در این بخش یک هزار و ۵۰۰ طرح وجود دارد که این طرح ها در اولویت قرار گرفته اند.

اعطای تسهیلات در بخش رونق تولید هیچ سقف و محدودیتی ندارد

وی از اعطای بدون محدودیت تسهیلات به صنعتگران و کارآفرینان خبر داد و اذعان داشت: در بخش تسهیلات رونق تولید هیچ سقف و محدودیتی نداریم و هر تعداد طرح در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تصویب و توجیه فنی و اقتصادی داشته باشد تسهیلات بانکی به آن تعلق می گیرد.

اشتغال زایی یک هزار و ۱۰۰ نفر در ازای پرداخت ۴۵۰میلیارد ریال تسهیلات

مدیرکل سازمان صمت استان اصفهان با اعلام این خبر که تاکنون ۴۵۰میلیارد ریال تسهیلات برای افزایش رونق تولید به صنعتگران و کارآفرینان استان پرداخت شده است، بیان داشت: در ازای این رقم برای یک هزار و ۱۰۰ نفر اشتغال جدید ایجاد شده است.

وی افزود:حداقل ۵۰۰ طرح جدید تا پایان سال اجرائی و به چرخه تولید استان وارد می شود.

کد خبر 4795975

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 8 =