هفتمین روز فراق سردار در جای‌جای ایران/ سلیمانی‌ها گرد هم آمدند

در هفتمین روز از فراق سردار دل‌ها ملت بزرگ ایران در جای‌جای کشورمان با برپایی تجمع «سلیمانی‌ها» یاد فرمانده مقاومت را گرامی داشته و از پاسخ کوبنده سپاه پاسداران به آمریکا حمایت کردند.

خبرگزاری مهر، گروه استان‌ها: بعد از هفت روز از شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمانش در اقدامی تروریستی توسط آمریکای جنایتکار مردم شهرهای مختلف ایران با برپایی مراسم و تجمعات در فراق این فرزند جهان اسلام و محور مقاومت اشک ماتم ریخته و بر سر و سینه زدند.

امروز پنجشنبه تجمع‌های بزرگ و مردمی «سلیمانی‌ها» در برخی شهرهای کشور برگزار شد که صحنه حضور پرشور، حماسی و گسترده مردم بود پپ. حاضران با فریادهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» انزجار خود را از اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساند حاج قاسم و همراهانش را اعلام کردند.

همچنین مردم با فریاد «سپاه انقلابی تشکر تشکر» از سپاه پاسداران برای پاسخ کوبنده و حمله موشکی به پایگاه عین الاسد تشکر و قدردانی کرده و خواستار استمرار این حرکت شدند.


تجمع بزرگ «سلیمانی‌ها» در کرج برگزار شد

مردم ولایتمدار و شهیدپرور کرج یاد و خاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشتند. شهروندان کرجی در تجمع بزرگ «قاسم سلیمانی‌ها» یاد و خاطره سردار دل‌ها را گرامی داشتند.

سردار یوسف مولایی شامگاه پنج‌شنبه در تجمع بزرگ «سلیمانی‌ها» در شهر کرج خطاب به مردم شریف این شهر، اظهار کرد: امروز یکی از حماسه‌های ماندگار را به تصویر کشیدید و بابت برنامه‌هایی که در اینجا و دیگر مکان‌های مختلف و سازمان‌ها و ادارات البرز برای پاسداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی برگزارشده تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی در ادامه با بیان اینکه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی متعلق به‌تمامی ملت ایران و امت اسلام است، گفت: هفته گذشته در کنار حزن و اندوه، درس‌ها و عبرت‌هایی برای ما بود، جز سوگواری و اندوه خوشحال شدیم که ایران به مواضع آمریکا موشک شلیک کرد.

فرمانده سپاه پاسداران استان البرز در خصوص اینکه چرا شهید سلیمانی این‌قدر برای مردم عزیز شد، گفت: دلیل آن در آیه ۵۴ سوره مائده توضیح داده‌شده و بیان‌شده که آن‌ها خداوند را دوست دارند و خداوند آن‌ها را دوست دارد و محبت آن‌ها را دل مردم می‌اندازد، ویژگی این آدم‌ها این است که در مقابل مؤمنین خاضع هستند و سردار سلیمانی این‌گونه بود، این عزیزان در برابر دشمن به‌شدت سخت‌گیر هستند.

سردار مولایی تأکید کرد: در کنار سینه‌زنی، حزن و اندوه برای سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ضربات موشک به‌سوی مواضع آمریکا را داشتیم، کسی جرأت نمی‌کرد به آمریکایی‌ها بگوید بالای چشم شما ابرو است و یا بعد از جنگ جهانی دوم کسی جرأت نمی‌کرد به مواضع آن‌ها موشک بزند، اما ما این‌گونه کرده و در این ایام حزن و اندوه خود را به انرژی متراکم برای ادامه راه تبدیل کردیم.

وی تأکید کرد: ملت ایران اجازه ندادند پرچمی که برافراشته‌ایم، بر زمین بیافتد.


آئین‌های عزاداری به مناسبت شهادت سردار سلیمانی در آذربایجان شرقی

سردار سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی ظهر امروز پنج‌شنبه در مراسم گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در تبریز گفت: خدا را شاکرم که توفیق حضور در میان جمع مردم شریف تبریز را به بنده حقیر داد. از جانب رهبر انقلاب وکالت دارم تا سلام ایشان را به شما مردم شریف تبریز برسانم. شما مردم مؤمن تبریز در طول تاریخ همواره ستون و پشتوانه ایران بوده‌اید.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا خطاب به مردم تبریز و آذربایجان گفت: شما همواره پیشگام، پیش‌قدم و خط‌شکن در انقلاب‌ها بوده‌اید.

وی افزود: امروز ۱۹ دی‌ماه است، به یاد می‌آورید حماسه مردم قم و پس‌ازآن قیام حماسی مردم تبریز در چهلم شهدای قم را؟ امروز ۱۹ دی سالروز عملیات کربلای پنج و سالروز شهادت حاج احمد کاظمی است.

وی گفت: رهبر انقلاب در یکی از سخنرانی خود نسبت به حرکت مردم تبریز در جمع‌کردن فتنه آبان ماه تجلیل کردند. حاج قاسم سلیمانی، دست‌پرورده انقلاب و محصول هشت سال دفاع مقدس بود.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا همچنین در ادامه در خصوص سردار شهید قاسم سلیمانی ابراز داشت: ایشان یک فرد نبود بلکه یک تفکر است که آرمان جبهه مقاومت بود. ایشان را باید یک جریان نامید و باید یکی از سربازان امام زمان دانست.

وی گفت: حرکت مردم تبریز در روز جمعه و فردای آن در تعطیلی بازار موجب تکثیر روح انقلابی در اتمسفر فضای اعتقادی در جهان بود.

وی گفت: آمریکایی‌ها ضربه اول را خوردند و ۱۹ ساعت سکوت کردند. پس‌ازآن رئیس‌جمهور احمق آمریکا از موضع خود بازگشت و گفت با ایران سر جنگ نداریم. آن‌ها از نقاط ضعف خود باخبرند و نقاط قوت خود را می‌دانند.

صفوی ادامه داد: شبکه تروریسم بین‌المللی موساد و سیا، با محاسبه غلط خود یک اقدامی را انجام دادند اما محاسبه پس‌لرزه‌های آن را نکرده بودند. حدود ۲۰ سال است که یک جبهه حق در مقابل جبهه کفر ایستاده است.

وی گفت: از سال ۲۰۰۰ حضور آمریکا در افغانستان و عراق موجب شد که این درگیری و تقابل صورت گیرد. باید محاسبه کرد که آیا راهبرد آمریکا به نتیجه رسیده است یا راهبرد ایران. به شما بشارت می‌دهم خون پاک شهدای اخیر، آمریکایی‌ها را مانند سربازان ارتش سرخ شوروی و مانند علف‌های هرز از خاک افغانستان بیرون خواهد کرد.


گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی در سمنان

در شهر سمنان امروز راهپیمایی و تجمع مردمی باهدف گرامی داشت یاد و خاطر شهید سردار قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت با حضور آحاد مردم سمنان در معراج الشهدای این شهر برگزار شد تا بار دیگر فضای این مکان معنوی از حضور حماسی و پرشور مردم عطرآگین شود.

مردم شهیدپرور سمنان مسیر معراج الشهدای سمنان را در حالی طی کردند که شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر می‌دادند. سمنانی‌ها همچنین با حمل عکس‌هایی از شهید سلیمانی ویارانش یاد شهدای مقاومت را گرامی داشتند.

مردم قدرشناس سمنان همچنین در طول مسیر معراج الشهدا خواستار انتقام سخت از آمریکایی شدند و اقتدار سپاه در نخستین سیلی محکم بر چهره آمریکا را ارج نهادند. در همین حال یکی از خیابان‌های سمنان نیز به نام شهید سلیمانی نام‌گذاری و تابلوی آن نیز امروز طی مراسمی با حضور مسئولان شهری سمنان جایگذاری شد.

همچنین سردار حمید دامغانی بعدازظهر پنج‌شنبه در جمع راهپیمایی کنندگان سمنانی بابیان اینکه ترور حاج قاسم سلیمانی نشانه افول و ضعف آمریکا است، گفت: آمریکا راهی جز خروج از منطقه برای پایان بن‌بست‌های خود ندارد.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) بابیان اینکه آمریکا تصور می‌کرد که می‌تواند با ترور حاج قاسم سلیمانی پای خود را در منطقه قوی‌تر کند اما با این اقدام جنبش مقاومت مستحکم‌تر از گذشته شد، ابراز داشت: اکنون‌که آمریکا در این ترور نقشه‌های خود را ناکام می‌بیند و به بن‌بست رسیده راهی جز خروج از منطقه خاورمیانه پیش رو ندارد.

وی بابیان اینکه خروج آمریکا از منطقه خواست همه امت‌های مسلمان است، افزود: شهادت حاج قاسم سلیمانی به‌خوبی مواضع ضعف آمریکا را آشکار کرد و با توجه به اینکه درراه رسیدن به نقشه‌های خود ایشان را سد راهی می‌دیدند تصمیم بر ترور ایشان گرفتند که در عمل نه‌تنها پیروزی برای آن‌ها رقم نزد بلکه شکست مفتضحانه آن‌ها را به رخ جهان کشید.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) سمنان بابیان اینکه شهید قاسم سلیمانی با تقویت محور مقاومت و ایجاد گروه‌هایی نظیر حشد الشعبی هسته‌های مقاومت را در منطقه شکل داد، ابراز داشت: این اقدام باعث پایان یافتن شرارت‌های گروه‌هایی نظیر داعش و همچنین نگرانی اسرائیل از حضور حزب‌الله در منطق شد.

دامغانی بابیان اینکه راه حاج قاسم سلیمانی تا ظهور مهدی موعود ادامه خواهد داشت، در ادامه تصریح کرد: از بین بردن پایگاه عین الاسد توسط سپاه قدس آن‌هم در شرایطی که آمریکا ادعای پیشرفت نظامی دارد موفقیت بزرگی است که نصیب ایران شد و به آن‌ها اثبات کرد که توان رویارویی با نیروهای مسلح را ندارند.


برپایی تجمع بزرگ مردمی «سلیمانی‌ها» در ساری

تجمع بزرگ مردمی سلیمانی‌ها ویژه گرامیداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمانش با حضور پرشور عزاداران و مردم شهیدپرور در مناطق مختلف مازندران ازجمله ساری برگزار شد.

این مراسم که همراه با دسته روی هیئت‌های مذهبی و اقشار مردم بود، شرکت‌کنندگان از میدان شهید قاسمی تا مصلی ساری به عزاداری و سینه‌زنی پرداختند.

عزاداران مازندرانی همچنین با تقدیر از اقدام و حمله موشکی سپاه به پایگاه نظامی آمریکا در عراق، انتقام سخت از عاملان ترور سردار سلیمانی و هم‌رزمانش را خواستار شدند.


تجمع سلیمانی‌ها در دیار میرزا کوچک جنگلی

مردم دیار میرزا کوچک جنگلی نیز امروز در زیر بارش شدید باران و سرمای هوا به‌پاس یک‌عمر مجاهدت و رشادت و دلاورمردی های سردار سپهبد شهید «حاج قاسم سلیمانی» اجتماع بزرگ «سلیمانی‌ها» را در میدان شهدای ذهاب رشت برگزار کردند.

در این اجتماع گیلانیان مؤمن، خداجو، ولایتمدار و شهیدپرور که در سال‌های اخیر دو بار میزبان حاج قاسم سلیمانی بودند با حضور در این مراسم عشق و ارادت خود را به این سردار رشید اسلام و جبهه مقاومت اعلام کرده و اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن این شهید بزرگوار را محکوم کردند.

گیلانیان حاضر در این مراسم با مشت‌های گره‌کرده فریاد «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر منافق» سر داده و آمریکا را شیطان بزرگ نامیدند.

همچنین گیلانیان در حاشیه این مراسم از پاسخ محکم، قاطع، به‌موقع سپاه پاسداران در موشک‌باران پایگاه «عین الاسد» و کشته و زخمی شدن شماری از نیروهای آمریکایی و همچنین خسارت سنگین به مدرن‌ترین تجهیزات موجود در این پایگاه با فریاد «سپاه انقلابی تشکر تشکر» حمایت کردند.

علی سیلمی جوان رشتی که امروز در اجتماع بزرگ «سلیمانی‌ها» در رشت حضور و سربند «من یک سلیمانیم» بر پیشانی داشت در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه غم از دست دادن حاج قاسم هرگز از دل‌های ما پاک نخواهد شد، اظهار کرد: از دست دادن این مرد بزرگ ضایعه‌ای دردناک و سخت برای ملت ایران، محور مقاومت و ملت‌های مظلوم جهان اسلام است.

وی با بیان اینکه حضور ایشان در جبهه‌های محور مقاومت در سال‌های اخیر همیشه باعث دلگرمی و قوت قلب برای نیروهای رزمنده بود، افزود: اما چیزی را که با اطمینان می‌توانیم به آن اشاره‌کنیم این است که حاج قاسم شاگردان شایسته‌ای برای ادامه دادن راهش تربیت‌کرده که نمونه‌های آن را در حسین قمی‌ها و حججی‌ها شاهد بودیم.

سلیمی در ادامه با ابراز خوشحالی از پاسخ کوبنده و قاطع سپاه به آمریکا، تأکید کرد: آمریکا و مقاماتش باید بدانند که این تازه شروع کار است و به فرموده رهبر معظم انقلاب «بسم‌الله الرحمن الرحیم».

سردار حمیدرضا مقدم فر در این مراسم با تأکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب از حاج قاسم به‌عنوان رفیق خوب خود یاد می‌کنند، افزود: مقام معظم رهبری می‌فرمایند حاج قاسم را بشناسید او رفیق خوب من است، شخصیتی شجاع همراه با تدبیر و مدیریت بود.

مقدم فر با بیان اینکه «حاج قاسم سلیمانی» فرماندهی نظامی و متدین بود که در اوج عملیات موازین و احکام شرعی را رعایت می‌کرد، افزود: اخلاص «حاج قاسم سلیمانی» سبب شد امروز میلیون‌ها دل متوجه او شود و ولایی بودن حاج قاسم بارزترین ویژگی شخصیتی وی بود.

مشاور فرهنگی رسانه‌ای فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه حاج‌قاسم همانند سایر سرداران و مقام معظم رهبری عضو هیچ حزب و گروهی نبود اما در حوزه مسائل سیاسی داخلی و خارجی صاحب‌نظر بودند، ادامه داد: برخی عمل‌گرا وعده‌ای نیز تنها اهل حرف هستند اما حاج قاسم در حرف و عمل تابع محض ولایت‌فقیه همراه با عشق بود.

وی درباره چرایی دستور مستقیم ترور «حاج قاسم سلیمانی» توسط شخص رئیس‌جمهور ملعون آمریکا نیز گفت: حاج قاسم در ۲۲ سال گذشته تمام برنامه‌های آمریکا و رژیم اشغالگر قدس را در منطقه نقش خنثی و جنبش سنگ در غزه را به جنبش موشک تبدیل کرده بود که این سبب عصبانیت و هراس آمریکا و اسرائیل شده بود.

مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه انتقام ما از آمریکا راهبردی است، گفت: این انتقام طولانی‌مدت با جغرافیای بی‌مرز است.


تجمع مردم قزوین / ‏‬ حاج حسن یکتا: خون شهید سلیمانی، کلید فتح بیت المقدس است

در قزوین نیز مردم انقلابی این شهر در پی شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی به‌منظور گرامیداشت یاد شهید مقاومت، حمایت از حمله به پایگاه نظامی آمریکا در عراق و اعلام انزجار از مستکبران و نیز حمایت از جبهه مقاومت، اجتماع بزرگ مردمی با عنوان «سلیمانی‌ها» در خیابان شهدای قزوین برپا شد.

تجمع‌کنندگان و ولایتمداران قزوین با شعارهای «حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «کاخ سفید را حسینیه می‌کنیم»، «سلیمانی زنده است»، «همه مطیع رهبریم»، و دست‌نوشته‌هایی با عناوین: این حمله اعوذبالله بود، حالا مانده بسم‌الله، سیلی‌های بعدی در راه است، هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید، تجلی بصیرت، اطاعت از ولایت، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا با شهید سلیمانی وداع کردند.

در این مراسم حاج حسین یکتا اظهار داشت: جمعیت انقلابی قزوین امروز با شعار نه سازش، نه تسلیم آمده‌اند تا بگویند در صحنه است و هرگز ولایت را تنها نمی‌گذارد.

وی بیان کرد: به یاری خداوند اولین انتقام را گرفتیم و سیلی محکمی به ترامپ زدیم و نقشه‌هایش را خنثی کردیم، پول‌های نفتی عربستان را به هوا دادیم و هزینه‌هایی که برای برپایی پایگاه‌های مجهز نظامی کرده بود را به آتش کشیدم تا به اقتدار ایران پی ببرند.

یکتا تصریح کرد: حاج قاسم دل‌ها را تصرف کرده بود و امروز با خون حاج قاسم حال خیلی‌ها عوض‌شده و خبری در راه است.

این فعال جبهه فرهنگی یادآور شد: شهادت قاسم سلیمانی در واقع اذانی به‌وقت افول آمریکاست و حاج قاسم در مناره مساجد این افول را خبر داد.

وی بیان کرد: با این اذان خون شهید از خواب بیدار شده‌ایم و باید بیدار بمانیم و نتیجه ریخته شدن خون شهید را ببینیم.

یکتا در ادامه اظهار داشت: خون شهید قاسم سلیمانی کلید فتح بیت‌المقدس است و این خون کاری خواهد کرد کارستان زیرا اگر قرار نبود کاری شود این شهید این‌گونه در دل‌ها جا نمی‌گرفت.


دو هزار نفری گردان‌های انتقام بسیج دانش‌آموزی خراسان رضوی

بعد از ظهر امروز نیز در مشهد سردار یعقوبعلی نظری در تجمع بزرگ دوهزارنفری گردان‌های انتقام بسیج دانش‌آموزی خراسان رضوی با عنوان «سربازان حاج قاسم»، با بیان اینکه شما دانش آموزان به خاطر عشق و محبت به سردار شهید قاسم سلیمانی در این مراسم شرکت کرده‌اید، اظهار کرد: اوج تعلق‌خاطر به سردار شهید قاسم سلیمانی را در این چند روز در شهرهای مختلف کشور دیدیم.

وی با تأکید بر اینکه دشمنان به دنبال تخریب فرهنگی و اعتقادی شما دانش‌آموزان است، افزود: شما دانش‌آموزان با الگوگیری از شهدا می‌توانید به‌راحتی از تخریب‌ها سربلند بیرون بیایید.

وی با تأکید بر اینکه هیمنه و ابهت آمریکا شکسته شده است، اظهار کرد: با همه اتفاقات دیدیم که یک نفر چقدر می‌تواند جهان را تحت تأثیر قرار دهد؛ دشمن سردار قاسم سلیمانی را ترور کرد که خط مقاومت را تضعیف کند، اما به‌واسطه خون این شهدا این جبهه مستحکم‌تر از قبل شده است.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) با اشاره به اینکه باید گاهی باید به قلب دشمن زد، ابراز کرد: ما اگر شجاعت نداشته باشیم شکست می‌خوریم لذا بایستی در عرصه‌های علمی نیز مجاهدت کنیم و در مقابل کسانی که می‌خواهند مردم و امت‌ها را تحت سیطره خود درآورند ایستادگی کنیم.


راهپیمایی مردم بیرجند در حمایت از اقدام موشکی سپاه

مردم بیرجند با شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «هیهات من الذله» انزجار خود از آمریکا را فریاد زدند و خواهان ادامه گام‌های انتقام سخت از آن‌ها شدند.


گرامیداشت یاد و خاطره سیدالشهدای مقاومت در کرمانشاه

گلزار شهدای کرمانشاه امروز پنج‌شنبه میزبان سلیمانی‌ها بود؛ آن‌هایی که داغدار شهادت سیدالشهدای مقاومت و هم‌رزمان شهیدش هستند و آمده بودند تا دوباره اعلام کنند راهش را ادامه می‌دهند. انگار اشک‌های فراق سردار دل‌ها تمامی ندارد که این‌گونه چشم‌ها بارانی است؛ این غم بزرگ هنوز هم بر دل‌های مردم سنگینی می‌کند.

این آئین با حضور پرشور خانواده‌های شهدا، شهدای مدافع حرم، جانبازان، جمعی از مسئولان و مردم قدرشناس کرمانشاه برگزار شد.

امروز مردم قدرشناس کرمانشاه با در دست داشتن عکس‌ها و پوسترهای سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و با سردادن شعارهای ضد استکباری مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از اقدام ناجوانمردانه نشان دادند.

همچنین شرکت‌کنندگان در این آئین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید سلیمانی و هم‌رزمان شهیدش حمایت خود را از عملیات موشکی کوبنده و قاطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه آمریکا اعلام کردند.

گفتنی است، روز گذشته نیز کرمانشاهی‌های غیور در حرکت‌های مردمی و خودجوش با راه انداختن کارناوال‌های رژه خودرویی و موتوری و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا از اقدام مقتدرانه سپاه حمایت کردند.

سردار محمد نظر عظیمی پنج‌شنبه در مراسم بزرگداشت هفتمین روز شهادت سپهبد قاسم سلیمانی که در مزار شهدای کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: شهدا مصادیق بارز این آیه «مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللهَ عَلَیه» هستند که بر پیمان خود در مقابل مستکبرین ایستادگی کردند و هیچ تزلزلی در مسیر راه بر آن‌ها وارد نشد.

سردار عظیمی خاطرنشان کرد: ملت قهرمان ما به‌عنوان ملتی سرافراز از ابتدای انقلاب و در مسیر پیروزی و مبارزه با مستکبرین با اخلاص و صداقت در همه صحنه‌ها با حضور پرشور خود دشمنان را خوار و ضعیف کردند.

سردار عظیمی ادامه داد: شهادت شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی از مصادیق بارز بیداری، بصیرت و ولایت مداری ملت است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف این حرکت عظیم ملت قهرمان را در تعیین راهبردهای دشمن تأثیرگذار دانست و گفت: وقتی دشمنان ملت ما این حرکت را مشاهده می‌کنند که در سراسر دنیا پیروان صراط مستقیم و راه نورانی شهدا با همه وجود به میدان می‌آیند و حماسه می‌آفریند و قطعاً در راهبرد آن‌ها برای مقابله با ملت قهرمان ما تأثیرگذار است.

وی خطاب به دشمنان اسلام و انقلاب گفت: دشمنان باید این را بدانند ملت قهرمان ما ملتی انقلابی بصیر و گوش‌به‌فرمان ولی‌فقیه هستند که در عرصه‌های مختلف آماده و گوش‌به‌فرمان هستند و بدانید راهی جز تسلیم در مقابل اراده این ملت بزرگ ندارید.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی یکی از تربیت‌شدگان مکتب اسلام، امام (ره) و ارزش‌های ملت است و ملت ما با تأسی از شهدا در خدمت این مصادیق هستند و دشمنان راهی جز تسلیم در مقابل اراده این ملت ندارند.


ادامه عزاداری کرمانی‌ها در رثای سردار دل‌ها

شهر کرمان همچنان داغدار سرداری است که فرزند پرافتخار این دیار است و کرمانی‌ها تا ابد به سردار نازنین شهیدشان افتخار می‌کنند. همچنان برپایی مراسم‌های عزاداری در کرمان با حضور مردم ادامه دارد و امروز هم مردم کرمان با حضور در حسینیه ثارالله این شهر یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشتند.


کد خبر 4821566

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 7 =