«جهش تولید» عظمت ملت ایران را به دنیا نشان می‌دهد

مسئول نماندگی ولی فقیه در بسیج گفت: اگر «جهش تولید» اتفاق بیفتد می‌توانیم شکوه و عظمت ملت ایران را به دنیا نشان دهیم.

حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به پیام نوروزی رهبر انقلاب و نامگذاری سال ۱۳۹۹ به عنوان «جهش تولید»، گفت: پیام نوروزی امام خامنه ای دو بخش داشت، بخش اول در مورد سال ۹۸ بود که ایشان به سختی و مشکلات این سال اشاره فرمودند و هوشمندانه و با عقلی الهی زیبایی‌های نهفته در درون این سختی‌ها را عیان نمودند، همان چیزی که خیلی‌ها متأسفانه نمی‌بینند و فقط سختی‌ها را در نظر دارند ولی ان مع العسر یسرا یک حکمت قرآنی است که در درون هر مشکلی، گشایش، فرج و آسانی قرار داده شده است.

وی ادامه داد: مومن همیشه هردو را با هم می بیند، اگر عسر و سختی را می بیند در دل این عسر آسانی را هم می بیند نا امید نمی‌شود. پیروان واقعی حق همیشه در طول تاریخ در اوج سختی‌ها امیدوارانه حرکت کردند. کلامی که حضرت موسی در اوج بحران‌ها گفت نتیجه این بحران پیروزی حق بر باطل است بخش اول سخنان آقا به زیبایی به پایداری، همدلی، استقامت، ایثار و فداکاری مردم اشاره داشت.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در ادامه به بخش دیگری از بیانات رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت: امام خامنه ای در سالیان طولانی حدود بیست سال با هدف اعتلای ملت ایران، عزت و قدرت و اقتدار ملت ایران شعارهای اقتصادی انتخاب می‌کنند. در بیانیه گام دوم هم در موضوع اقتصاد می‌فرمایند؛ هرچند فرهنگ مهم‌تر از اقتصاد است ولی اقتصاد یک زیر ساختی است که اگر به آن توجه نشود هیچ فرهنگی نمی‌تواند شکل بگیرد و بستر ساز یک فرهنگ متعالی، اقتصادی شکوفا است. در روایات داریم و فقر ضد ایمان است فقر کفر و شرک را به همراه دارد.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب سالیان طولانی است که موضوع اقتصاد را محور قرار داده اند ولی متأسفانه علیرغم تلاش‌هایی که صورت گرفته آن تلاش مطلوب صورت نگرفته، شاید یک دهم سطح مورد انتظار کار شده است. در دولت‌های گذشته حدود بیست سال آن انتظار برآورده نشده است.

حجت الاسلام تویسرکانی گفت: همه دلسوزان نظام، ایران و مردم باید دست به دست هم بدهند فارغ از هر گرایش سیاسی در موضوع تولید همت کنند که جهش تولید اتفاق بیفتد می‌توانیم مانند همیشه از زیر بار فشاری که آمریکا می‌خواهد در عرصه اقتصادی به ما تحمیل کند عزتمند و سربلند بیرون آمده و شکوه و عظمت ملت ایران را به دنیا نشان دهیم.

کد خبر 4883237

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 8 =