روابط عمومی‌ها باید متحول شوند

زنجان-فرماندار زنجان گفت: شرایط کنونی ایجاب می‌کند روابط عمومی‌ها نیز متحول شوند و باید این مهم به جد مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا عسگری شامگاه شنبه در دیدار با روابط عمومی‌ها در محل استانداری زنجان گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی نیز باید دانش لازم را در حوزه رسانه داشته باشند.

وی با بیان اینکه اگر مدیران دستگاه‌های اجرایی نقدی وارد شد، استقبال کنند چراکه این کار با هدف دلسوزی و پیشرفت در کار انجام می‌گیرد،؛ گفت: هر نقدی می‌تواند مقدمه یک توسعه باشد به شرطی که برخورد مدیران با این موضوع منطقی باشد.

عسگری با بیان اینکه ظرفیت‌ها و نیروی انسانی در دستگاه‌های مختلف اجرایی وجود دارد که حتی می‌توان یک مجموعه در حوزه دولت را ایجاد کرد چرا که بیشتر در معرض نقد قرار دارند، ابراز کرد: باید هم افزایی مناسب بین دستگاه‌های دولتی ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه توانمندی‌های خود را در حوزه نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات ارتقا داد، گفت: شرایط کنونی ایجاب می‌کند روابط عمومی‌ها نیز متحول شوند و باید این مهم به جد مورد توجه قرار گیرد.

عسگری با بیان اینکه با گسترش و تنوع رسانه‌ها روابط عمومی سازمان‌ها و نهادها تا حدودی عقب‌تر هستند، تصریح کرد: اگر زمانی تنها نگارش یک خبر و گزارش نویسی برای روابط عمومی یک توانایی محسوب می‌شد امروزه استفاده از رسانه‌های جدید و تولید محتوا ضرورت اجتناب ناپذیر است.

فرماندار زنجان با بیان اینکه روابط عمومی که سازمان را بشناسد، ماموریت را به درستی تشخیص می‌دهد، گفت: در زمان حاضر آموزش‌های ارائه شده بر روابط عمومی‌ها و مهارت فنی و رسانه‌ای نیز باید به شدت افزایش یابد.

عسگری با بیان اینکه اگر روابط عمومی‌ها مسلط به تولید محتوا نباشند، هزینه‌ها به مراتب افزیش می‌یابد، یاد آورشد: تجهیزات و امکانات نوین برنامه ریزی ها و اقدامات را بیش از گذشته تسهیل کرده است.

کد خبر 5218240

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 12 =