فساد اداری و اقتصادی مردم را آزار می‌دهد

گرگان- رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در گلستان با تأکید بر اینکه فساد اقتصادی و اداری مردم را آزار می دهد،گفت:انتخاب فرد اصلح برای ریاست جمهوری خون تازه ای در بدنه کشور جاری می کند.

خبرگزاری مهر- گروه استان‌ها: ۱۶ روز تا برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فرصت باقی است و تعدادی از کاندیداها در استان‌ها ستادهای خود را راه اندازی و چراغ تبلیغات را روشن کرده اند.

در گلستان هم تعدادی از نامزدها فعالیت خود را آغاز کرده و دفاتر آنها بازگشایی شده است لذا به همین منظور برای اطلاع از برنامه‌های ستاد حجت الاسلام ابراهیم رئیسی با علی طاهری، رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی وی در گلستان گفتگو کردیم.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در گلستان در این خصوص گفت: شورای هماهنگی ستادهای مردمی، بنا ندارد که اولویت برنامه‌های خود را بر اساس فعالیت‌های میدانی قرار دهد بلکه اولویت این است که با دیگر ستادها تعامل، هماهنگی و هم افزایی داشته باشیم.

علی طاهری افزود: اگر مشاهده کنیم که کاری بر زمین باقی مانده که خود شورا باید وارد میدان شود در آن بخش ورود کرده تا بتوانیم نسبت به تبیین مواضع آیت الله رئیسی و بیان دیدگاه‌های ایشان برای دولت آینده اقدام کنیم.

وی اضافه کرد: تولید محتوا، ساماندهی نیروها، نظارت و بازرسی بر ستادها، امور مالی و پشتیبانی (جمع آوری کمک‌های مردمی)، ستاد جوانان، ستاد بانوان، بخش اقشار و غیره، کارهای ستادی را تشکیل می‌دهد تا با نظم و سامان بیشتری در فعالیت‌های انتخابات وارد شویم.

فساد اداری و اقتصادی مردم را آزار می‌دهد

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در گلستان بیان کرد: جلسه‌ای برای هماهنگی با ستادها برگزار شده و اعلام کردیم که هدف شورا، هماهنگی بین ستادها است تا تجربیات موفق به یکدیگر منتقل شده و بتوانیم با تعامل و هم افزایی در جهت تبلیغ و ترویج دیدگاه آیت الله رئیسی وارد شویم.

استفاده از افراد سالم و کارآمد در دستور کار دولت رئیسی خواهد بود و وی فراجناحی عمل می‌کند طاهری گفت: به دلیل شرایط کرونا شکل و شیوه فعالیت‌های انتخاباتی تغییر کرده و از تجمعات مردمی محروم هستیم و جلسات این چنینی برگزار نمی‌شود لذا سعی شده فضای مجازی فعال‌تر شده و ارتباطات چهره به چهره، صله رحم و تبلیغات محله محور و مردمی با رعایت دستورالعمل‌ها جایگزین فعالیت‌های دوره‌های قبل شود تا در این زمینه خلأ نداشته باشیم.

وی بیان کرد: تاکنون ۱۶ ستاد استانی مردمی احصا شده و در حال افزایش است و شورای هماهنگی با این ستادها فعالیت می‌کنند.

به گفته طاهری، شورای هماهنگی در حال حاضر در خیابان شالیکوبی (عدالت ۵۷) مستقر بوده و از ساعت هشت صبح الی ۱۲ شب فعال است که البته ممکن است برای استفاده از فضای بزرگ‌تر و مناسب‌تر با امکانات بیشتر، مکان ستاد تغییر کند.

پخش بروشور نداریم

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در گلستان گفت: پخش بروشور به دلیل شیوع کرونا منتفی بوده و سعی می‌کنیم از اماکنی که برای نصب بنر و پوسترهای تبلیغاتی در اختیار ما قرار می‌دهند، استفاده کنیم ولی عمده فعالیت‌ها مجازی و دیدارهای چهره به چهره خواهد بود.

وی در خصوص دیدگاه دولت آینده از نظر آیت الله رئیسی بیان کرد: اولویت دولت رئیسی متناظر با اولویت‌های جامعه است؛ اگر به مردم مراجعه کنیم آنها از مسائلی از قبیل معیشت، تورم، بیکاری، مسکن، ازدواج و غیره سخن خواهند بنابراین به تناسب همین مسائل، آیت الله رئیسی دولت آینده را بنا خواهند کرد و رفع این مشکلات و رسیدگی به این نیازها در اولویت دولت ایشان خواهد بود.

فساد اداری و اقتصادی مردم را آزار می‌دهد

طاهری تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین چالش‌ها در بدنه دولت فعلی گسترده شدن فساد اقتصادی و اداری است؛ به نوعی که مردم هنگامی که به دستگاهی مراجعه می‌کنند عموماً با نارضایتی خارج می‌شوند.

فساد اقتصادی و اداری مردم را آزار می‌دهد

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در گلستان گفت: آن چیزی که مردم را آزار می‌دهد این نیست که در کشور کمبود وجود دارد بلکه آن است که دستگاه‌های اداری به وظایفی که دارند، عمل نمی‌کنند.

طاهری اضافه کرد: با این تفاسیر قرار نیست در بودجه دولت افزایشی حاصل شود بلکه اصلاح در بدنه اجرایی کشور انجام شده و مدیرانی بر سر کار می‌آیند که جهادی بوده و رفع دغدغه‌های مردم برای آنها مهم باشد.

طاهری با بیان این که مردم دوست دارند ببینند مدیر آنها فعال بوده و از جنس خود آنها است، گفت: ولی امروزه ناکارآمدی مردم را آزار می‌دهد و عدم توجه به توان داخلی در بدنه اجرایی کشور دیده شده و قطعاً آقای رئیسی برنامه‌هایی را برای به کارگیری مدیران کارآمد، دلسوز، مردمی، توانمند و جهادی خواهد داشت تا مشکلات را حل کند.

وی گفت: استفاده از افراد سالم و توانمند از جناح‌های مختلف از دیگر برنامه‌های وی است.

طاهری گفت: ۷۰ درصد مشکلات کشور با این نگاه حل می‌شود و ۳۰ درصد دیگر آن این است که دشمن ما را در بیرون اذیت نکند لذا تمام راهکارها پیش‌بینی می‌شود تا کارشکنی‌های دشمنان به سرانجام نرسد و تعامل حداکثری با دنیا از ضرورت‌های مدیران اجرایی کشور خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در گلستان همچنین در خصوص ضرورت مشارکت حداکثری بیان کرد: اولین ضرورت انتخابات، حضور حداکثری است، مردم اگر از اوضاع فعلی ناراضی هستند تنها راه تغییر آن آمدن پای صندوق‌ها برای رأی دادن به کسی است که بتواند این شرایط را تغییر دهد.

وی بیان کرد: با انتخاب فردی که بتواند روال موجود را تغییر دهد، خون تازه ای در بدنه اجرایی کشور جاری خواهد شد.

کد خبر 5226313

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 6 =