بانک‌ها در خدمت «زرسالاران» هستند/فرهنگ و اجتماع اولویت ما است

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه بانک‌ها به جای خدمت به مردم بنگاه‌داری می‌کنند و در خدمت زرسالاران هستند، گفت: فرهنگ و اجتماع اولویت ما هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا زاکانی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در برنامه شمارش معکوس رادیو ایران گفت: امروز بنده به شدت بیمناک و به شدت امیدوار هستم، از اختاپوس فساد، دشمنان خارجی و دنباله‌های داخلی آنان نیز بسیار نگران و امیدوار به همت مردم هستم.

وی ادامه داد: آمدم تا با اژدهای هفت سر فساد مقابله کنم. امروز کسانی که مسبب به فقر و نابرابری‌ها هستند، مدعی شده‌اند. کسانی به نام آزادی به دنبال فلج کردن کشورند و عده‌ای به نام اقتصاد به دنبال پر کردن جیب خود هستند.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: معتقدم آزادی، استقلال و معنویت قابل انفکاک نیستم و ۸ سال کشور در سخت‌ترین شرایط و سیاه ترین شرایط خود به سر می‌برد. امروز هم هیچ کس مسئولیت مشکلات را بر عهده نمی‌گیرد.

وی گفت: امروز بانیان وضع موجود فرار به جلو را در دستور کار دارند.

زاکانی اظهار داشت: امروز جزو پنج کشوری هستیم که تورم بالای ۲۵ درصد را تجربه می‌کنیم. با شناخت و دقت در ظرفیت‌ها برنامه‌ای را تدوین کردم که چهار محور تحولی دارد، این برنامه که در چهار محور اقتصاد و مدیریت، فرهنگ و اجتماع، سیاست و امنیت، سیاست خارجی تنظیم شده، اساس حرکت است.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تشریح این برنامه، گفت: آنچه به دنبال آن هستیم، تحول همه‌جانبه برای زندگی خوب است که در قالب طرحی نو برای زندگی خوب تقدیم می‌شود.

وی ادامه داد: این تحول بر مبنای عقلانیت، معنویت، عدالت و خلاقیت شکل خواهد گرفت، که موجب تحقق آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی خواهد شد.

زاکانی اظهار داشت: ما به دنبال پیشرفت همه‌جانبه کشور هستیم، از خودباختگی‌ها و عقب‌افتادگی‌های گذشته باید عبور کنیم و فصل جدیدی را برای جامعه خود رقم بزنیم.

وی گفت: چهار محور را به عنوان محورهای اساسی برای تغییرات اساسی آماده کرده‌ایم.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: آنقدر شرایط اقتصادی کشور خراب است که جز با تحولات فوری در اقتصاد کاری نمی‌توان کرد، برای پیشرفت ایران اسلامی همیشه اولویت فرهنگ است، فرهنگ و اجتماع اولویت ما هستند، ضرورت برایمان سیاست و امنیت و فرصت، سیاست خارجی است.

وی با بیان اینکه کانون حرکت ما جهش تولید است، گفت: همه چیز باید در جهت تولید متحول شود در حوزه نفت و گاز، بنزین، صنایع دریایی، خودرویی، زیرساخت‌ها، به ویژه زیرساخت‌های ریلی و مسکن برنامه‌ای تهیه کرده‌ایم.

زاکانی تأکید کرد: بانک‌ها به جای خدمت به مردم بنگاه‌داری می‌کنند و در خدمت زرسالاران هستند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ایرانیان خارج از کشور پیام‌آوران جمهوری اسلامی هستند و ما به داشته‌ها و اندوخته‌های آنها چشم دوختیم گفت امکان انتقال این ظرفیت‌ها به داخل کشور را فراهم خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: باید علیه فقر، سیاهی‌ها، قدرت‌پرستی‌ها، انحصارطلبی‌هایی که سهم جوانان، زنان، اقوام و مذاهب را نادیده می‌گیرد، قیام کنیم. باید علیه فساد، تبعیض و آنچه که مانع رسیدن ما به اهداف‌مان می‌شود، قیام کنیم.

کد خبر 5234020

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 17 =