۲۴ شهریور ۱۴۰۰، ۱۴:۵۷

رئیس نظارت بر اماکن عمومی انتظامی مازندران:

۷۲ واحد صنفی متخلف در مازندران پلمب شد

۷۲ واحد صنفی متخلف در مازندران پلمب شد

ساری- رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی انتظامی مازندران از پلمب ۷۲ واحد صنفی متخلف و کشف هزار و ۵۱۳ ثوب البسه نامتعارف در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمد باقرزاده گفت: طرح ضربتی پلیس نظارت بر اماکن عمومی در حوزه برخورد با تولیدکنندگان و عرضه کنندگان البسه و پوشاک نامتعارف در سطح استان به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی تصریح کرد: این طرح در اجرای تکالیف ذاتی، قوانین و مقررات با آن دسته از متصدیان کارگاه‌های تولیدی و واحدهای صنفی که مبادرت به تولید، عرضه و فروش هرگونه البسه غیر متعارف می‌کنند به مرحله اجرا در آمد.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی مازندران، اظهار کرد: در این طرح از ۷۹۴ واحد صنفی تولیدی و عرضه کننده پوشاک در سطح استان بازدید به عمل آمد که در نتیجه بیش از هزار و ۵۰۰ ثوب انواع البسه و پوشاک نامتعارف و منقوش به تصاویر موهن و شیطان پرستی کشف شد.

سرهنگ باقرزاده، افزود: در این طرح ۷۲ واحد صنفی متخلف پلمب شد و برای ۳۴ واحد صنفی دیگر نیز اخطار پلمب صادر شد.

وی افزود: در این طرح ۱۶ متهم به تهیه و توزیع البسه نامتعارف شناسایی و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ باقرزاده در پایان با استناد به بند ۱۴ از ماده ۴ قانون ناجا مصوب مجلس شورای اسلامی و آئین نامه اماکن عمومی مصوب هیئت وزیران، ماده ۱۷ و بند ه ماده ۲۸ قانون نظام صنفی بر رعایت قوانین، مقررات و ضوابط انتظامی و اجرای تکالیف صنفی از سوی متصدیان واحدهای صنفی تاکید کرد.

کد خبر 5305662

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha