مداح پیشکسوت کنسرت می‌دهد / کویتی‌پور حماسی عاشقانه می‌خواند

مداح و خواننده موسیقی پاپ کشورمان اواسط ماه آینده اولین کنسرت موسیقی خود را در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی کویتی پور طی روزهای 13 و 14 آذر ماه امسال اولین کنسرت رسمی خود را با عنوان «نوای عاشقی» با همکاری موسسه فرهنگی هنری حافظ و مرکز همایش های برج میلاد برگزار می کند.

این کنسرت که به نوعی اولین کنسرت موسیقی کویتی پور در مقام خواننده است در قالب ارکستر و در شکلی حماسی اجرا می شود. این در حالی است که وی تا کنون اجراهای متعددی را در برنامه های مختلف در چارچوب داشته که اجرای در پنجمین جشنواره موسیقی مقاومت در بخش دفاع مقدس از جمله اجراهای زنده این مداح و خواننده است.

غلامعلی کویتی پور

این خواننده که از وی تاکنون آلبوم های «غریبانه 1 و 2» و «خاموش» با مضامین عاشورایی و حماسی روانه بازار موسیقی شده به زودی تازه ترین آلبوم خود را نیز ارائه خواهد که طبق گفته خودش، این بار از حال و هوایی حماسی اجتماعی برخوردار است.

کویتی پور 57 ساله که عمده فعالیت‌های موسیقایی‌اش طی سالهای گذشته به ویژه دوران دفاع مقدس در حوزه خوانش قطعات حماسی و مذهبی بوده است علاوه بر خواندن تعداد زیادی نوحه و اشعار مذهبی و حماسی از جمله خوانندگانی است که در تولید و انتشار آثاری به قصد عزاداری محرم فعالیت کرده است که البته آلبوم «غریبانه 2» او که بدون اجازه وی در بازار موسیقی منتشر شده بود مدتی بعد از فروشگاه‌های عرضه آثار موسیقایی جمع آوری شد.

کد خبر 2416513

برچسب‌ها